Sunday, 26.06.22, 08:20 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

31 August, Saturday
30 August, Friday
29 August, Thursday
28 August, Wednesday
27 August, Tuesday
26 August, Monday
24 August, Saturday
23 August, Friday
22 August, Thursday
21 August, Wednesday
20 August, Tuesday
19 August, Monday
16 August, Friday
15 August, Thursday
14 August, Wednesday
13 August, Tuesday
12 August, Monday
11 August, Sunday
10 August, Saturday
09 August, Friday
08 August, Thursday
07 August, Wednesday
06 August, Tuesday
05 August, Monday
04 August, Sunday
03 August, Saturday
02 August, Friday
01 August, Thursday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  August 2013  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]