Середа, 26.01.22, 21:09 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Не навчанням єдиним живуть студенти УжНУ…
У проекті від AIESEC і пізнавально, і весело
Молодіжна організація «AIESEC» стає все більш відомою і популярною серед молоді. Вона має свої осередки в усьому світі. В Ужгороді теж. Щороку активні студенти і випускники різних навчальних закладів беруть участь у різноманітних проектах, міжнародних обмінах та стажуваннях саме завдяки цій організації.

Учасники проекту Мовна школа
Так, недавно завершився ще один успішний проект від «AIESEC» – «Мовна школа». Щотижня протягом місяця всі охочі ужгородці могли прийти на заняття. А заняття – не стандартні пари з конспектами і суворим викладачем, а цікавий тематичний вечір п’ятниці, де мови можна навчитися спілкуючись із волонтерами, які приїхали з Мексики, Китаю, Сингапуру, Туреччини тощо. Якщо ви куштували курку у шоколаді чи свинину з апельсинами – скоріш за все, теж були учасником «Мовної школи». А якщо ще й ієрогліфи китайські вмієте виводити, то вас можна назвати зразковим студентом, який відвідував усі заняття!

Серед учасників молодіжної організації, які готували ці заходи, – студенти і випускники різних факультетів УжНУ: географи, хіміки, міжнародники й економісти, студенти Інституту іноземної філології – всього 25 осіб. Серед них – цьогорічна випускниця економічного факультету ІЕМВ УжНУ Сандра Черешня, яка керувала проектом «Мовна школа»:

Сандра Черешня, випускниця економічного факультету ІЕМВ УжНУ
«Ще 2011 року я брала участь у міжнародній програмі обміну «AIESEC». Це було моє перше знайомство з організацією, де на той час уже було кілька моїх однокурсників. «AIESEC» дає дуже багато нових знань. Все, що вчиш в університеті, тут маєш змогу випробувати на практиці. Організація дає можливість отримати хороший досвід поетапно: спочатку стаєш членом команди якогось проекту, а потім можеш брати свій проект і реалізовувати його (так було у мене із «Мовною школою»). Чесно кажучи, це якраз те, що мені було потрібно».

Вікторія Лутак – студентка 4 курсу Інституту іноземної філології. В організації вже майже 2 роки. Тепер дівчина – президент «AIESEC» в Ужгороді. Каже, що на початку її привабила можливість міжнародного обміну та спілкування з іноземцями:

Вікторія Лутак, студентка 4 курсу Інституту іноземної філології УжНУ
«Мене, як студентку ІІФу, це не могло не зацікавити, адже практика спілкування англійською – основа моєї майбутньої спеціальності. Насправді спочатку не розуміла точно, що і як повинна робити. Але все найкраще пізнається на практиці. Моїм напрямком були вхідні волонтерські стажування: я проводила інтерв’ю з безліччю людей із різних куточків світу кожного дня для того, щоб обрати найкращих, які б приїхали волонтерами у наші проекти. Було надзвичайно цікаво приходити додому після дня в університеті і спілкуватися з Індією, Німеччиною, Філіппінами, Малайзією та іншими країнами. До речі, успішно реалізувала свій власний проект «Мовна Школа» влітку 2012 року. Завдяки новому досвіду я дізналась, як керувати командою, знаходити підхід до кожного з її членів, планувати та контролювати проект, виступати перед людьми. Після закінчення проекту я отримала багато нових іноземних друзів. А цього літа поїхала у Польщу за програмою міжнародного обміну. Там викладала польським студентам англійську мову. «AIESEC» дає унікальну можливість різнобічно розвиватися, розширювати світогляд, подорожувати світом та цікаво проводити час».

Студенти УжНУ не лише успішні у навчанні – багато хто має бажання і можливість підтвердити свої знання в інших сферах суспільного життя. Все більше й більше молодих людей розуміє, що потрібно займатися самовдосконаленням, треба використовувати кожну нагоду, аби навчитись чомусь новому, здобути хороший досвід. Так ти ніколи не загубишся у цьому величезному і шаленому світі.
Крістіна Гудак, Василь Третяк,
студенти відділення журналістикиОбмін досвідом | 07.08.13 | Додав VIP | 920 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик