Понеділок, 23.09.19, 10:19 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студентська практика

4 тижні практики - знання на все життя
Студенти хімічного факультету на практиці

Літо – час канікул для студентів і відпусток для викладачів. Саме цієї пори в університетських коридорах майже нікого не видно, у студентській їдальні немає величезних черг за борщем і котлетами, а міські маршрутки не переповнені заспаними молодими людьми, бо тепер майже всі вони відпочивають. Хтось засмагає на пляжах Туреччини, дехто пече шашлики на природі, а хтось працює, щоб трохи підзаробити й купити собі такий бажаний телефон чи планшет.

Проте другокурсники хімічного факультету не звикли розслаблятися протягом усього літа, адже тоді у них період практики. Ця навчальна практика у стінах університету триває 4 тижні у 2 зміни. За цей час студенти навчилися працювати з різними комп’ютерними програмами, за допомогою яких їм легше обробляти результати своїх дослідів. Докладніше про свою першу практику нам розповіли другокурсниці.

Яна Леонтович
Яна Леонтович:
"Практика наша була цікавою. Ми працювали з різними програмами, наприклад, такими, як Microsoft Office Word, Power Point, редактором хімічних формул ChemWindow, графічним редактором Corel Draw та іншими. Під кінець практики ми навіть складали залік - виконували завдання на комп'ютері, використовуючи оці програми. Загалом, моя перша практика мені сподобалася".

Ірина Олійник
Ірина Олійник:
"Під час практики ми навчилися будувати графіки, редагувати тексти, працювати з таблицями, редагувати формули. Також навчилися будувати молекули різних органічних речовин. Я навчилася за допомогою комп’ютера обробляти результати дослідів – це набагато швидше, ніж вручну. Все це нам знадобиться в майбутньому, адже нас чекає дипломна, курсові роботи, та й жодна лабораторна робота не обходиться без побудови графіків: на комп’ютері ми їх обробляємо 5 хвилин, а вручну для цього потрібно багато часу. Ця практика відіграє для хіміків велике значення".

У четвертокурсників та п’ятикурсників практика суттєво відрізняється, але проходять вони її не влітку, а в період навчання, тому що їхня практика педагогічна. Тому й розповімо про неї восени, тоді коли студенти самі проводитимуть уроки та лекції.

Але найбільше, напевно, пощастило студентам-хімікам першого та третього курсів, які можуть відпочивати цілісіньке літо, адже у них практики немає. Та через рік колишні першокурсники проходитимуть свою першу практику, а майбутні четвертокурсники вже через декілька місяців спробують себе в новій для них ролі – вчителів.

Вікторія Кузьма,
студентка відділення журналістикиСтудентська практика | 07.08.13 | Додав VIP | 721 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики