Середа, 26.01.22, 20:57 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Презентації

До Першовересня – зі змінами!
Під час засідання приймальної комісії
8 серпня в залі вченої ради Ужгородського національного університету на черговому засіданні зібралися декани факультетів, директори інститутів разом із ректором вишу професором Федором Ващуком. Предметом обговорення була передусім робота приймальної комісії.

Наразі в найстарішому виші Закарпаття, як і в інших навчальних закладах України, триває процес зарахування абітурієнтів. Слід зазначити, що 44% місць державного замовлення в УжНУ відповідно до рейтингових списків уже заповнені. Особи, які виконали всі вимоги (принесли оригінали документів, склали вступні іспити, творчі конкурси тощо) рекомендовані до зарахування.

На засіданні вирішили також облаштувати архів приймальної комісії, виділивши додаткові приміщення, де буде зберігатися документація, адже студентам можуть знадобитися різноманітні відомості.

Також до 15 серпня керівники всіх підрозділів повинні подати списки осіб, які працюють протягом вступної кампанії у приймальній комісії. На думку ректора, вони заслуговують на премії. До того ж це заохочуватиме їх і надалі сумлінно виконувати свої обов’язки.

Проректор Федір Шандор інформує про особливості академічного одягу
З інформацією про підготовку до Дня знань виступив проректор Федір Шандор. Він розповів про особливості академічного одягу, що складається з мантії, головного убору – шапочки з пензликом-лірипіпом (ті, хто продовжує навчання, носять його з правого боку конфедератки, дипломовані спеціалісти заслужили право носити зліва; пензлик-лірипіп може бути червоного кольору (носять всі дипломовані особи), золотого (для відмінників освіти) і білого (інші спудеї)). Для магістрів і викладачів додають капюшон або шарф.

Професорсько-викладацькому складу, передусім керівному складу, рекомендовано прийти на святкування саме в академічному одязі. Згодом планують зробити елементи відзнаки УжНУ: на лівому рукаві три оксамитові смужки, на кожному рукаві мантії нашиті шеврони (емблеми), які видаються за рішенням вченого зібрання за особливі заслуги.

Отож Ужгородський національний університет активно готується до нового навчального року. Створена комісія, яка займається організацією Дня знань, який відбудеться в УжНУ 2 вересня: о 13:00 в актовій залі УжНУ (пл. Народна, 3) урочиста частина, увечері ж для молоді вирішили зробити святковий концерт на площі Шандора Петефі (пішохідна зона). Плануються виступи різних гуртів, зокрема закарпатського «Рокашу», студії сучасного танцю «Бліц», команди КВН «Тяп-ляп» тощо. Буде й святковий феєрверк!

Андріана Кофель,
студентка відділення журналістики УжНУПрезентації | 08.08.13 | Додав VIP | 721 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики