Середа, 26.01.22, 21:21 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Абітурієнт

На факультеті міжнародного бізнесу, менеджменту та логістики навчають мистецтву логіки та креативу
Євген Бевзюк, в.о. декана факультету міжнародного бізнесу, менеджменту та логістики
Наймолодший у складі університету і вже успішний конкурентоспроможний факультет міжнародного бізнесу та логістики під час цьогорічної вступної кампанії набирав студентів на новий напрям «Менеджмент» за спеціальністю «Логістика». На Закарпатті лише в УжНУ можна здобути диплом логіста. А студенти напряму підготовки «Міжнародний бізнес» на цьому факультеті можуть здобути ще й подвійний диплом за відповідною програмою, що діє в УжНУ.

Понад 30% навчального процесу на факультеті міжнародного бізнесу, менеджменту та логістики відводиться вивченню іноземних мов. «Вимоги часу і розвитку області як прикордонного регіону, що має активні ділові стосунки зі своїми європейськими сусідами, ставлять перед нами мету готувати висококваліфікованих спеціалістів у сфері менеджменту за напрямом "логістика". При цьому береться до уваги не тільки транспортна, складська логістика, а насамперед міжнародна логістика, логістика інформаційних та фінансових потоків», - розповідає в.о. декана факультету міжнародного бізнесу, менеджменту та логістики професор Євген Бевзюк.

Діяльність фахівців, яких випускає структурний підрозділ, охоплює міжнародний бізнес, тактику діяльності й методи просування на світові ринки конкурентоспроможної продукції, аналіз кон’юнктури, міжнародний менеджмент та маркетинг, міжнародну економіку та фінанси, логістику та ділову іноземну мову.

Студенти факультету на стажуванні в Індії
Спеціальності факультету, без сумніву, актуальні в межах краю, переконаний Євген Бевзюк: «Сьогодні в області працює близько 900 підприємств з іноземними інвестиціями з більше, ніж 50 країн світу, на суму майже 390 млн. дол. США. 2012 року в економіку області було залучено більше 50 млн. дол. США. Це − готові робочі місця, а отже, є постійна потреба у підготовці спеціалістів відповідного профілю, яку ми здатні задовольнити. При цьому слід нагадати, що факультет міжнародного бізнесу та менеджменту УжНУ готує фахівців із міжнародного бізнесу та менеджменту, які отримують кваліфікацію економіста-міжнародника та менеджера-логіста і разом із цим перекладача. Це дає нашим випускникам унікальні конкурентні переваги на ринку праці не лише Закарпаття, а й України загалом та закордонного ринку праці».

Отже, щодо працевлаштування випускників проблем також не виникає. Потребу у таких фахівцях мають компанії різного профілю, банки та інші фінансові організації, державні структури, посольства й державні представництва України за кордоном, засоби масової інформації, що висвітлюють проблематику світової економіки.

На факультеті подбали й про можливості дистанційного навчання, створили банк дисциплін, електронні посібники. Навчання студентів полегшують електронний курс лекцій, електронний курс практичних робіт, методичних рекомендацій та різних джерел додаткової інформації.

Тож корисних пар й успішної наукової діяльності всім, хто вже з вересня розпочне опановувати спеціальності факультету міжнародного бізнесу, менеджменту та логістики!

Наталія КаралкінаАбітурієнт | 09.08.13 | Додав Lucky | 941 | 0.0/0
Теги: Євген Бевзюк, факультет міжнародного бізнесу та м

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики