Середа, 26.01.22, 20:29 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студентська практика

«Майже 100 відсотків наших випускників працевлаштовані», – стверджує декан ІТФу
Іван Іванович Туряниця, декан інженерно-технічного факультету
Для випускників УжНУ-2013 роки студентського життя позаду. Настали справжні дорослі будні: коло нових, наразі незнайомих людей, де потрібно вчитися новому, переймати досвід, зростати професійно. Здобуті у виші знання стануть у пригоді.

Декан інженерно-технічного факультету Іван Іванович Туряниця щасливий за своїх студентів, адже майже 100 відсотків цьогорічних випускників працевлаштовані. Переглянувши списки, переконалися: це справді так!

Пропонуємо вашій увазі також коментарі вже колишніх студентів ІТФу про свою діяльність та плани на майбутнє.

Василь Мучичка
Василь Мучичка:
"Багато хто говорить, що роботу за фахом знайти важко. Не буду з цим сперечатися. Але хороші працівники потрібні у будь-якій галузі. Зараз я працюю виконробом - з чогось же потрібно починати. Планую віддати належне батьківщині – думаю про армію. Впевнений: із тими знаннями, які дав мені університет, я зумію знайти себе в житті".

Степан Голян
Степан Голян:
"В Україні наразі склалася несприятлива ситуація для випускників вищих навчальних закладів. У цьому я переконався на власному досвіді. Після одержання диплома я розпочав інтенсивний пошук роботи у сфері будівництва, оскільки це мій фах. Удавалося це непросто переважно з двох причин. Роботодавці, як правило, вимагали хороший досвід роботи, а непогані знання зі спеціальності не мали майже ніякого значення. Другим серйозним чинником розчарувань стала невелика заробітна платня. Щось таки вдалося знайти: наразі працюю інженером вентиляційних систем у будівельно-монтажній організації. Тут мені й стали у пригоді знання з університету, більше того, мені самому доводиться вчити старших інженерів інноваційним методам проектування. У майбутньому планую займатись підприємницькою діяльністю, оскільки у такий спосіб можна отримувати більші прибутки".

Василь Данило
Василь Данило:
"Зараз вирішив: іду я в армію. У які війська, ще не знаю – вагаюся поки що. Вдячний університетові за здобуті знання, за те, що побачив доросле життя. Сподіваюсь, що вдасться знайти роботу за спеціальністю".

Наталія Гомонай
Наталія Гомонай:
"Наразі я працюю у цифровій агенції Yedynka, займаючись проектним менеджментом, тобто керую проектами, які пов'язані із розробкою Інтернет-магазинів та Інтернет-видань. Я працюю із чудовою командою, яка кожен день мотивує працювати, вчитися чогось нового та й просто любити те, чим займаєшся, приходити на роботу із хорошим настроєм.

Протягом п'яти років я навчалася на інженерно-технічному факультеті за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія». Я рада, що відразу після закінчення університету знайшла роботу за спеціальністю і займаюся улюбленою справою. У майбутньому хочу стати професіоналом тієї сфери, у якій працюю зараз, тому відвідую багато ІТ-конференцій. Зважаючи на те, що комп'ютерні технології весь час змінюються і оновлюються, мені потрібно бути в курсі усіх змін. Тому вчитися потрібно завжди! Надалі планую займатися розробкою різних веб-ресурсів.

Я вдячна університетові за знання, які отримала, які допомогли мені працевлаштуватися. Вдячна за те, що я навчилася шукати потрібну інформацію та швидко опрацьовувати її. Дуже вдячна викладачам факультету, які навчили мене майже всьому, що я тепер знаю. Я рада, що обрала саме кафедру комп'ютерних систем та мереж, оскільки на етапі вибору фаху мала на увазі декілька популярних факультетів, куди, на щастя, не пішла навчатися :) Також я вдячна університету за нове коло знайомств, нових друзів, веселий час на парах із кумедними однокурсниками, веселі моменти під час навчання. Дуже жаль, що час так швидко летить – і 5 років навчання промайнули, як кілька місяців. Я впевнена, що скоро почну сумувати за веселими студентськими часами, за парами, за однокурсниками, за деякими викладачами. Дуже хочу, щоб у всіх моїх однокурсників життя після університету склалося якнайкраще і вони змогли реалізувати всі свої мрії і цілі".

Ми щиро приєднуємося до побажань Наталії. Нехай усі випускники знайдуть себе у житті. Працювати за спеціальністю – це важливо, однак чим би вони не вирішили займатися у майбутньому, яку роботу б не обрали, головне – аби обрана стежка дарувала радісні емоції та приносила позитив і, звісно, прибуток.
Спілкувалися Тетяна Ладжун та Вероніка Мороз,
студентки відділення журналістикиСтудентська практика | 08.08.13 | Додав VIP | 930 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики