Sunday, 26.06.22, 05:47 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

31 October, Saturday
30 October, Friday
29 October, Thursday
28 October, Wednesday
27 October, Tuesday
26 October, Monday
25 October, Sunday
24 October, Saturday
23 October, Friday
22 October, Thursday
21 October, Wednesday
20 October, Tuesday
19 October, Monday
18 October, Sunday
17 October, Saturday
16 October, Friday
15 October, Thursday
14 October, Wednesday
13 October, Tuesday
12 October, Monday
10 October, Saturday
09 October, Friday
08 October, Thursday
07 October, Wednesday
06 October, Tuesday
05 October, Monday
04 October, Sunday
03 October, Saturday
02 October, Friday
01 October, Thursday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  October 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]