Субота, 23.10.21, 17:40 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

УжНУ розпочинає співпрацю з Полонійською академією у Ченстохові
Микола Палінчак та Анджей Криньскій

25–26 вересня у Полонійній академії в Ченстохові (Польща) з робочим візитом перебувала делегація УжНУ у складі декана факультету міжнародних відносин, професора Миколи Палінчака та в.о. завідувача кафедри теорії та практики перекладу цього ж структурного підрозділу, професора Івана Зимомрі.

Йдеться про навчальний заклад, що структурно об’єднує сім інститутів та шкіл: інститути економіки, державного управління та політології; мов, літератури й культури; здоров’я та сестринської справи; Європейську школу дипломатії, Ченстоховську бізнес-школу, Європейську школу перекладачів, Міжнародну докторантську школу.

Виш, заснований 1992 року в місті Ченстохові, яке вважається духовною столицею Польщі, завдячуючи цим монастиреві на Ясній Горі з чудодійною іконою Матері Божої Ченстоховської.

Ще 2013 року було підписано угоду про співпрацю між українським вишем, з одного боку, та польським – з іншого. Упродовж двох років тривали переговори стосовно започаткування та розгортання програми подвійних дипломів, що відкрило б можливість здобувати дипломи магістра чи бакалавра університетів України та Польщі одночасно. Обговорювалися питання щодо узгодження навчальних планів, програм дисциплін, термінів навчання, умов оплати за навчання, проживання і харчування, перспектив працевлаштування тощо.

 

Під час візиту наші науковці зустрілися з ректором Полонійної академії професором, др. габ., кс. Анджеєм Кринським. За підсумками переговорів були узгоджені тексти угод про навчання за програмами подвійного диплому у рамках раніше підписаного договору, отже, відкрито нову сторінку у науково-освітній співпраці.

Реалізація проекту «Подвійний диплом» сприятиме істотному заощадженню часу на навчання за обраною спеціальністю, підвищенню рівня володіння іноземними мовами, ознайомленню з культурою, традиціями та особливостями ведення бізнесу в Польщі, набуттю досвіду роботи на підприємствах цієї держави та дальшим працевлаштуванням у країнах ЄС.

Важливо, що досягнута домовленість щодо визнання результатів навчання, яка буде підкріплюватися відповідним протоколом погодження. Таким чином, уже з наступного року ужгородські студенти матимуть змогу здобути диплом бакалавра або магістра за узгодженою програмою. При цьому було наголошено на доцільності запровадження курсів польської мови в Ужгородському університеті з метою підготовки студентів до безпосереднього навчання в Польщі, де заняття проводитимуться англійською та польською мовами.

 

Участь у цій програмі відкриє нові наукові та освітні можливості, зокрема для студентів факультету міжнародних відносин: Полонійна академія в Ченстохові є учасником програми ERASMUS+.

Отже, кожен студент (за власним бажанням і на підставі конкурсного відбору) протягом одного семестру зможе навчатися в одному з європейських вишів-партнерів і проходити практику в країнах Євросоюзу. Для тих, хто бажає скористатися цією нагодою, на факультеті міжнародних відносин, як партнерові пілотного проекту, невдовзі буде оголошено конкурс.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин
Міжнародні контакти | 01.10.15 | Додав Г_Кришiнець | 877 | 0.0/0
Теги: розпочинає, співпрацю, Полонійською, академією, УжНУ, Ченстохові

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик