Wednesday, 29.06.22, 01:32 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

30 November, Monday
29 November, Sunday
28 November, Saturday
27 November, Friday
26 November, Thursday
25 November, Wednesday
24 November, Tuesday
23 November, Monday
21 November, Saturday
20 November, Friday
19 November, Thursday
18 November, Wednesday
17 November, Tuesday
16 November, Monday
15 November, Sunday
14 November, Saturday
13 November, Friday
12 November, Thursday
11 November, Wednesday
10 November, Tuesday
09 November, Monday
08 November, Sunday
07 November, Saturday
06 November, Friday
05 November, Thursday
03 November, Tuesday
02 November, Monday
01 November, Sunday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  November 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]