Середа, 20.11.19, 05:00 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

В УжНУ обговорили «Модернізацію фінансово-кредитної стратегії розвитку регіону та громади»

Днями в УжНУ відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Модернізація фінансово-кредитної стратегії розвитку регіону та громади: науковий погляд», присвячена тижню економічного факультету та проведена в рамках святкування 70-річчя університету.

Ініціатором та організатором заходу виступила кафедра фінансів і банківської справи. Співорганізаторами конференції виступили департамент фінансів Закарпатської ОДА,  територіальне відділення Асоціації платників податків України в Закарпатській області, ПАТ «Комінвестбанк» та Ужгородське відділення  ПАТ КБ «Приватбанк».

Під час конференції

Тематика конференції викликала жвавий інтерес як у наукової спільноти, так і представників державних та місцевих органів влади, громадських організацій та фінансово-кредитних установ. Понад  150 учасників з провідних вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ усіх регіонів взяли участь в обговоренні актуальних проблем фінансового забезпечення регіонального розвитку та формування самодостатніх територіальних громад.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан економічного факультету Віталій Сержанов та завідувач кафедри фінансів і банківської справи Віра Варцаба.

 

З актуальними доповідями на пленарному засіданні виступили заступник директора департаменту М.М.Петрішка, голова ТУ в Закарпатській області «Асоціації платників податків України», заслужений економіст України М.Г.Волощук, керуюча Ужгородським центральним відділенням ПАТ КБ «Приватбанк» Н.О.Грицик, начальник відділу менеджменту ПАТ«Комінвестбанк» І.П.Воронич, а також науковці й студенти економічного факультету Ужгородського національного університету.

Під час доповіді

Упродовж дня учасники конференції обмінювалися інформацією, досвідом та результатами наукових досліджень з питань новітніх підходів до фінансово-кредитного стимулювання розвитку регіональної економіки та територіальних громад. Вчені університетів і наукових установ, державні службовці, представники бізнесу та громадських організацій об’єдналися з метою пошуку шляхів упровадження наукових напрацювань та інноваційних ідей щодо удосконалення моделі фінансового забезпечення розвитку регіонів в умовах децентралізаційних процесів та євроінтеграції.

Загальна дискусія та схвалена резолюція підкреслили актуальність таких конференцій та потребу продовжувати науково-практичні заходи щодо спільного вирішення питань забезпечення інноваційного соціально-економічного розвитку регіонів України.

Вл. інф.
Наукові форуми | 01.11.15 | Додав Г_Кришiнець | 1074 | 0.0/0
Теги: фінансово-кредитна стратегія, Економічний факультет, департамент фінансів, регіональний розвиток, економіка, кафедра фінансів і банківської спра, стимулювання

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик