Понеділок, 18.11.19, 04:23 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Нерекламні нотатки з піарної екскурсії
Діна Михалик, начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Студенти, що цього року на відділенні журналістики Ужгородського університету почали опановувати рекламу та зв’язки з громадськістю, одне з практичних занять провели днями у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Викладач кафедри журналістики Віктор Дрогальчук (багаторічний начальник управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської обласної державної адміністрації. – Ред.) зібрав першокурсників біля входу в ОДА й за 10 хвилин розповів про історію будівлі нашого «білого дому», її архітектуру, «мешканців». Навіть запропонував вгадати, скільки вікон на споруді знаменитого Крупки (на наше подивування, їх виявилося… аж 1800; чиновників, до слова, у різні часи тут працювало майже стільки ж).

Про завдання, структуру, роботу комунікаційного департаменту молоді розповів заступник його директора Василь Комарницький. Здивувала інформація, що цей структурний підрозділ, а особливо його керівництво, іноді працює цілодобово, бо так вимагає ритм сучасного життя. Відтак студенти пройшлися чиновницькими кабінетами, познайомитися зі спеціалістами, що тут працюють, зауважили їхню відкритість.  

Майбутні рекламісти й піарники

Друга частина заняття, коли шефство над групою взяла начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації Діна Михалик, видалася ще цікавішою. Господиня прес-центру ОДА продемонструвала, як працює техніка, похвалилася, що іншої такої зали для прес-конференцій в області більше нема. Пані Діна розповіла про свій досвід на цій посаді, пригадала цікаві випадки з журналістського (доти працювала на телеканалі Тиса-1) життя, чиновницьких буднів. Відповідала на всі запитання допитливих студентів, не приховуючи гострих кутів, які раз у раз виникають при налагодженні зв’язків влади і громадськості. Поцікавилася й у першокурсників: як воно – навчатися та новій в УжНУ спеціальності?

Анна Гомонай

«Для мене відкриття нової спеціальності виявилося приємним і неочікуваним: раніше в нашій області не було можливості здобути освіту у сфері реклами та піару. Тому, подаючи документи на декілька відділень філологічного факультету, я не змогла оминути увагою цю спеціальність. І рада, що мені випала нагода навчатися саме тут, – не жалкую анітрохи», – зізнається Анна Гомонай.

В’ячеслав Джуган

«Усі предмети в нас цікаві, актуальні, багато практичних занять, де можемо одразу звірити набуті знання з реаліями. Ефективність такого навчання, на мою думку, лише зростає», – переконаний В’ячеслав Джуган

Тетяна Свердун

Враженнями ж від навчальної екскурсії поділилася Тетяна Свердун: «Я зрозуміла, що нічого страшного в роботі державних структур немає. Навпаки, є стабільність, щоправда, вона дається ціною певного обмеження творчого простору. Але загалом працювати тут, так мені бачиться, цікаво».

Насамкінець студенти висловили сподівання, що таких занять попереду в них ще чимало.

Катерина Кузьміна,

студентка спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю»

для Медіацентру УжНУ
Теорія і практика | 24.11.15 | Додав VIP | 756 | 5.0/2
Теги: студенти, досвід, здобували, спеціальності, Новий, нової

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик