Четвер, 20.02.20, 18:51 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Тиждень студентського самоврядування влаштували на юрфаку

Другий рік поспіль юристи Ужгородського національного університету влаштовують тиждень студентського самоврядування. Цьогоріч такий захід проходив уперше з участю студентів об’єднаного факультету.

Ярослав Лазур

Декан факультету Ярослав Лазур відзначив актуальність ініціативи молоді: «Дуже добре, що така акція цього року координується на рівні ректорату вишу. Наш факультет готовий сприяти всім ініціативам студентів. Вважаю, що вести пари замість викладачів є хорошим досвідом для студентів, адже так вони мають змогу усвідомити, скільки зусиль докладає педагог, аби прийти підготовленим на заняття. Натомість викладачі можуть побачити, чого хочуть студенти, можливо, зауважити недоліки у проведенні лекцій і спільно зі студентами їх виправити.

Ілона Ткаченко

Я переконаний, що в будь-якій справі найважливішим є зворотний зв’язок. У кожній європейській школі студентське самоврядування посідає особливе місце, а наш університет прямує саме таким шляхом. Завданням нашого факультету є не тільки організувати належно навчальний процес, а й скоординувати наукову діяльність, усіляко підтримувати студентське дозвілля».

Олександра Далекорей

У цілому студенти залишилися задоволеними тижнем студентського самоврядування. Ілона Ткаченко, студентка ІІ курсу, каже, що зацікавилася роботою викладача і дуже ретельно готувалася до семінарів, оскільки зрозуміла відповідальність педагога перед аудиторією.

Михайло Кіш

Олександра Далекорей, яка навчається на 4-му курсі й також читала лекції, ділиться враженнями: «Це хороша ідея, яка дає змогу побути в іншій ролі, подивитися в очі всій аудиторії, спробувати зрозуміти кожного й відповісти на всі запитання. Підготовка до семінару замість викладача була значно ретельнішою, аніж студентська підготовка на звичайне практичне заняття. Хотілося знайти цікаві факти та історії за темою. Можливо, у майбутньому моя діяльність і буде пов’язана викладацькою роботою. Вважаю, що такі акції саме цьому і сприяють. Деякі з моїх знайомих уже мріють викладати».

У ролі очільника факультету весь тиждень був громадський декан Михайло Кіш, який розповів про набутий досвід: «Робота декана нелегка і клопітка. Найскладніше, напевно, організувати роботу як викладачів, так і студентів, відповісти на купу запитань щодня від кожного, кого щось цікавить. Свій робочий день я починав, як і декан Ярослав Лазур, з ранкової кави у «Гориціані», відтак – наполеглива праця!».

Галина Риган

для Медіацентру УжНУ
Студгромада | 20.11.15 | Додав Г_Кришiнець | 877 | 0.0/0
Теги: Юридичний факультет, тиждень студентського самоврядуванн, Ярослав Лазур

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]