П`ятниця, 22.10.21, 22:01 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Як наші студенти з профкомом Європою мандрували
У Празі

Побувати на батьківщині Моцарта, скуштувати торт «Прага» та відвідати єдину у світі столицю, що межує одразу з двома сусідніми державами, мали нагоду ужнівці. Днями студенти різних факультетів УжНУ повернулися з чотириденної мандрівки Європою, яку для них організував профком.

Це вже друга організована студентським профкомом поїздка за кордон. Зі слів голови організації Ростислава Головчанського та очільниці профбюро економічного факультету Вікторії Микулянець, цього разу охочих побувати у Європі виявилося настільки багато, що навіть довелося шукати більший автобус, аби вмістити 69 пасажирів-мандрівників.

У Відні
У Братиславі
 

Профкомівці абсолютно самостійно організували цей відпочинок і подбали про все: від розробки маршруту, пошуку водіїв та готелю, аж до виготовлення віз.

Навіть попри деякі форс-мажорні ситуації поїздка вдалася на славу!

У Празі
У Відні
 

Ввечері прибули до словацької Братислави, де заночували в готелі, а вже вранці вирушили ознайомлюватися зі старовинним містом, яке встигло побувати столицею трьох різних держав!

Далі тримали маршрут до столиці Австрії Відня – міста особливої кави, смачних солодощів, міста, що просякнуте історією, де, здається, кожен закуток береже якусь легенду або таємницю. Після нічного переїзду прокинулися вже в іншій країні – Чехії, де мали прогулянку містичною і загадковою Прагою.

Даніелла Мушка

Третьокурсниця факультету міжнародних економічних відносин Даніелла Мушка ділиться враженнями про поїздку: «Це далеко не перша моя подорож. Взагалі, у мене душа жабки-мандрівниці і подорожі для мене – немов повітря.

Спочатку мала сумніви, їхати чи ні, бо вже неодноразово відвідувала міста, що цього разу виявилися в нашому маршруті. А головною причиною моєї згоди стало те, що їхали близькі мені люди й поїздка віщувала стати наповненою незабутніми враженнями. Хай як, може, дивно, та найяскравішим враженням залишилася весела дорога в автобусі з досить сумнівним плей-листом ☺. Хоча кожен день за кордоном був наповнений крутими моментам, що назавжди закарбуються в моїй пам'яті. В нас сталася неприємність з автобусом, через яку поїздка могла не відбутися, але організатори за одну ніч знайшли вихід, і ми рушили в дорогу – хочу за це їм подякувати».

Іван Глебена

Інший мандрівник – студент факультету суспільних наук Ваня Глебена –теж подорожує не вперше й розповідає: «Кожна подорож для мене це відкриття чогось нового, саморозвиток. Тому, щойно дізнався про тур, одразу вирішив їхати: давно мріяв відвідати ці величні столиці. Кожне місто чарівне по-своєму, тому виокремити щось одне не можу. Відень зачарував своїм нічним світлом та старовинними будівлями, Прага –замками й площами, Братислава – привітністю людей».

Як зауважив колись св. Августин, світ – це книжка, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку. Тож мандруйте, поки є час (до того ж віза зі студентським – безкоштовна ☺)!

Ксенія Шокіна
Студгромада | 19.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 1182 | 5.0/2
Теги: студенти, Європа, мандрівка, профком

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]