Sunday, 26.06.22, 07:14 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

30 April, Sunday
29 April, Saturday
28 April, Friday
27 April, Thursday
26 April, Wednesday
25 April, Tuesday
24 April, Monday
23 April, Sunday
22 April, Saturday
21 April, Friday
20 April, Thursday
18 April, Tuesday
16 April, Sunday
15 April, Saturday
14 April, Friday
13 April, Thursday
12 April, Wednesday
11 April, Tuesday
10 April, Monday
09 April, Sunday
08 April, Saturday
07 April, Friday
06 April, Thursday
05 April, Wednesday
04 April, Tuesday
03 April, Monday
02 April, Sunday
01 April, Saturday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  April 2017  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]