П`ятниця, 22.10.21, 21:32 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Міський голова Ужгорода побував на засіданні студентського профкому УжНУ

На засідання студентського профкому УжНУ завітали представники Ужгородської міськради. Метою візиту стало вручення призів переможцям конкурсу «10 тез для покращення стану твого міста».

Ростислав Головчанський

Зустріч провели 13 квітня у залі Вченої ради УжНУ. Голова студентського профкому Ужгородського національного університету Ростислав Головчанський розпочав засідання з оголошення змін, яких, імовірно, варто очікувати у новому навчальному році.

До прикладу, уряд планує скасувати стипендії для першокурсників, які отримають бюджетні місця за результатами ЗНО та вступних випробувань. Гроші вони зможуть отримувати тільки за умови успішного складання першої сесії.

Інша запланована реформа – скорочення кількості студентів, яким виплачуватимуть стипендії, з 75 до 15% від загальної кількості. Ще одною звісткою, яка дещо шокувала присутніх і сприйнялася з особливим невдоволенням, стала інформація про можливе регулювання витрат, які студенти робитимуть за стипендіальні кошти. Так, урядовці вважають, що ці гроші повинні йти виключно на проживання і транспорт.

Олександр Рогач

Далі говорили про зміни щодо порядку виключення студентів з університету. Ростислав Головчанський зауважив, що проблемою є незнання факультетськими головами профбюро причин відрахування їхніх студентів. А цей процес не може відбуватися без згоди представників організації – безпосередньо очільників чи обраних ними відповідальних осіб.

Порушили також питання туристичної діяльності профбюро. Так, серед можливих поїздок протягом найближчих 3-4 місяців розглядаються варіанти мандрівок до Польщі, Угорщини, Австрії. Присутні прийняли рішення обрати кількох відповідальних людей, які би змогли знайти для студентів вигідні тури. Після цього привітали новообраного голову профбюро математичного факультету Євгена Шиптура.

Мирослава Лендьел

Наступною темою обговорення став проект «10 тез для покращення стану твого міста». До конкурсу долучилося 18 студентів УжНУ, серед яких переважно представники біологічного підрозділу та факультету суспільних наук. Урочисте нагородження переможців розпочали з вітальних слів проректорів УжНУ Олександра Рогача та Мирослави Льендел.

На засідання профкому студентів завітали також міський голова Богдан Андріїв, а також його заступники Іштван Цап й Олександр Білак. Представники Ужгородської міськради привітали переможців конкурсу й вручили їм обіцяні призи.

Перше місце отримала студентка факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Дарина Камінська. Після нагородження дівчина виголосила промову, в якій зазначила своє велике бажання втілювати написані нею тези щодо покращення стану Ужгорода.

Антоніна Чундак
Студгромада | 14.04.16 | Додав Г_Кришiнець | 749 | 0.0/0
Теги: стипендії, студенти, засідання, профком, Богдан Андріїв, УжНУ, студентський

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]