Sunday, 26.06.22, 18:22 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

31 March, Thursday
30 March, Wednesday
29 March, Tuesday
28 March, Monday
27 March, Sunday
26 March, Saturday
25 March, Friday
24 March, Thursday
23 March, Wednesday
22 March, Tuesday
21 March, Monday
20 March, Sunday
19 March, Saturday
18 March, Friday
17 March, Thursday
16 March, Wednesday
15 March, Tuesday
14 March, Monday
13 March, Sunday
12 March, Saturday
11 March, Friday
10 March, Thursday
09 March, Wednesday
08 March, Tuesday
07 March, Monday
05 March, Saturday
04 March, Friday
03 March, Thursday
02 March, Wednesday
01 March, Tuesday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  March 2016  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]