Неділя, 14.08.22, 19:36 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Туризмознавці визначили переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади

Під час нагородження переможців члени фахового журі наголосили, що учасники продемонстрували високий рівень професійних знань, особисті інноваційні підходи до розробки цікавих туристичних маршрутів, володіння сучасними освітніми технологіями та добру майстерність у процесі створення «Цікавого туристичного маршруту».

Якщо порівняти з минулим навчальним роком, до участі в олімпіаді долучилося більше студентів. За рішенням компетентного журі Всеукраїнської студентської олімпіади з туризму, переможцями стали:

І місце – Марія Андрусяк, студентка 2-го курсу напряму підготовки «Туризм»;

ІІ місце – Юрій Зизич, студент 4-го курсу напряму підготовки «Туризм»;

 

ІІ місце – Аліна Пішкар, студентка 5-го курсу спеціальності «Туризмознавство»;

ІІІ місце – Леся Мігляс, студентка 5-го курсу спеціальності «Туризмознавство»;

ІІІ місце – Ольга Зобенько, студентка 4-го курсу напряму підготовки «Туризм»;

ІІІ місце – Юлія Король, студентка 4-го курсу напряму підготовки «Туризм».

 

Один із призерів олімпіади четвертокурсник Юрій Зизич коментує: «На перемогу я не розраховував — просто вирішив перевірити себе. У Чернівцях до цього не був, але чув про це місто багато хорошого, тож поїздка обіцяє бути цікавою.

Через обмеження в часі особисто для мене трохи важким було творче завдання, адже досить складно розробити атрактивний та креативний продукт за 2 години. Багато залежить від натхнення, певне».

Аліна Пішкар також виборола призове місце, тож захищатиме честь нашого університету на 2-му етапі олімпіади. Дівчина розповідає:

Аліна Пішкар

«Такий досвід для мене не є чимось новим чи незвичним. Навпаки — не раз брала участь у різних олімпіадах та конкурсах. Цікаво було перевірити залишкові знання, здобуті за університетські роки, тому до вирішення завдань на олімпіаді підійшла з позитивом та креативом. Тема для розробки маршруту (тур українським Поліссям) була для мене зовсім далекою, оскільки практикую розробку турів Ужгородом та по Закарпаттю в цілому. Якщо місце призове, то, мабуть, моя ідея членам журі сподобалася!

Створений триденний автобусний тур «Романтичне Полісся»  включає екстремальну екскурсію Шацькими озерами, СПА-процедури, відвідини замку Любарта, відпочинок в «Українській Швейцарії», подорож Тунелем кохання й декілька інших цікавинок, а також тематичні анімаційні розваги щовечора. Свою кафедру вибрала недарма. У нас завжди цікаво проходять заняття, відвідуємо різноманітні заходи, самі асистуємо на фестивалях. Я вже працюю в галузі туризму третій рік, причому цього року вже на наших теренах. Уся моя діяльність спрямована на розвиток туризму у рідному Ужгороді  та нашому краї. Хочу бачити задоволених людей! Щасливі обличчя! Бо сама цим захоплююся: туризм – це і є моє життя!»

Переможці олімпіади Марія Андрусяк, Юрій Зизич та Аліна Пішкар будуть представляти Ужгородський університет, зокрема факультет туризму та міжнародних комунікацій, на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з туризму, який відбудеться на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

_x_PS1 Березень на факультеті туризму та міжнародних комунікацій почався з підбиття підсумків І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з туризму. Переможці захищатимуть честь університету в Чернівцях._x_PS2 /live/2016/03/07tyr/umat.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна _x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Теорія і практика | 03.03.16 | Додав Lucky | 964 | 0.0/0
Теги: факультет туризму

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик