Вівторок, 27.09.22, 01:08 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Екскурсії

Студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій відвідали Братиславу, Дрезден і Прагу
Під час екскурсії до Європи

Упродовж екскурсії своїм професійним досвідом зі студентами ділився керівник групи, гід від туроператора «Аккорд-тур» Володимир Клименко. Він розповів про основні моменти організації подорожі, специфіку автобусних турів, прокладання та розрахунок маршрутів, нюанси стосовно поселення туристів до готелю, особливості проведення екскурсій в містах тощо.

Студентка 3-го курсу Беата Вийгшев розповідає: «Ще одна довгоочікувана поїздка промайнула дуже швидко, залишивши по собі масу позитивних емоцій і приємних спогадів. Столиця Словаччини вразила затишком і цікавою культурою. Братиславський Град – серце Братислави та один із символів Словаччини – запам’ятався водночас своєю простотою й величчю. З його території відкривається прекрасна панорама на всю столицю. Далі ми мали змогу пройтися центром міста. Просторі вулиці, багато крамничок, оригінальних пам’ятників, ліхтарі, прикрашені квітами – все це відтворює в уяві образ Братислави.

Під час екскурсії до Європи

Наступного дня на нас чекав легендарний Дрезден – місто, яке не обмежує себе часовими рамками. Ніби машина часу, воно перемістило нас в минулі епохи. Виникало відчуття, ніби зовсім недавно цими вулицями ходили королі, проїжджали карети і мчали лицарі на конях. Дрезден багатий на приголомшливі пам’ятки: Опера Земпера, Галерея старих майстрів, Хода князів, міст «Блакитне диво» і ще багато-багато іншого. Ми мали унікальну можливість наблизитися до прекрасного, відвідавши Дрезденську картинну галерею, де зберігається відома «Сікстинська Мадонна».

Ділиться враженнями Сергій Лендєл, студент 3-го курсу: «Подорож завершилася, а відчуття досі переповнюють. Неймовірна поїздка, яка залишила багато приємних спогадів. Усе почалося з Братислави – дуже гарного міста над Дунаєм. Братиславський замок, собор св. Мартина, словацький національний театр та багато інших пам’яток культури майже в центрі міста створюють неймовірну панораму.

Під час екскурсії до Європи

Наступним був Дрезден. Здається, час тут зупинився. Не віриться, що кілька десятків років тому тут була майже суцільна руїна. Дрезден – це місто мистецтва і культури, одне з найбільш відвідуваних у Німеччині. Розкинуте в долині Ельби, воно зуміло зберегти в собі не тільки традиції, а й дух старовини, далекі відгуки такого нелегкого минулого.

На завершення – Прага. Сюди хочеться повертатися знову і знову. Перше враження не можна передати словами. Гуляючи лабіринтами вулиць старого міста, відчуваєш запах карамелі та спецій. На деякий час переносишся в ті часи, коли тут їздили карети та гуляли дворяни. Кожна будівля вражає. Карлів міст гідно тримає статус «того, який має простояти вічність». Прага закохує в себе».

Під час екскурсії до Європи

Навчально-пізнавальна екскурсія організована з ініціативи кафедри міжнародних комунікацій та підтримки декана факультету Наталії Габчак з метою долучення студентства до історико-культурного надбання Європи. Ще одна нагода – святкування 25-ї річниці Возз’єднання Німеччини.

«Такі заходи сприяють не тільки професійному та культурному збагаченню, а й практичному застосуванню набутих студентами мовних навичок», – відзначає Руслана Жовтані, одна з організаторок екскурсії.

_x_PS1 Напередодні зимової сесії студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій мали навчально-пізнавальну екскурсію до трьох європейських країн: насолоджувалися ошатною Братиславою – неймовірної краси містом над Дунаєм, легендарним Дрезденом – столицею Саксонії, яку називають ще Флоренцією на Ельбі, та загадковою Прагою – метрополією, яка закохує в себе кожного мандрівника._x_PS2 /live/2014/11/62FMK/_DSC5475.jpg_x_PS3 Під час екскурсії до Європи_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Вл. інф._x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Екскурсії | 19.11.14 | Додав Шумицька | 990 | 0.0/0
Теги: факультет туризму, екскурсія

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики