Tuesday, 28.06.22, 23:43 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

31 December, Wednesday
30 December, Tuesday
28 December, Sunday
27 December, Saturday
26 December, Friday
25 December, Thursday
24 December, Wednesday
23 December, Tuesday
22 December, Monday
20 December, Saturday
19 December, Friday
18 December, Thursday
17 December, Wednesday
16 December, Tuesday
14 December, Sunday
13 December, Saturday
12 December, Friday
11 December, Thursday
10 December, Wednesday
09 December, Tuesday
08 December, Monday
06 December, Saturday
05 December, Friday
04 December, Thursday
03 December, Wednesday
02 December, Tuesday
01 December, Monday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  December 2014  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]