Понеділок, 06.12.21, 01:47 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Абітурієнт

Коледж УжНУ шукає математичні таланти в усій області

Конкурс такого формату в коледжі організували вперше. Протягом 2 годин діти розв’язували математичні завдання. Претендентами на призове місце за правилами могли стати ті, кому вдалося набрати 50 і більше відсотків загальної кількості балів.

Виступає Галина Пащук

А перед тим із вітальним словом перед учасниками виступила викладач української мови та літератури Галина Пащук, яка підбадьорила школярів та побажала успіхів. Наголосила, що олімпіада покликана виявити талановитих і здібних до математики учнів, а також потенційних абітурієнтів коледжу. «Я рада бачити сьогодні таку велику кількість гостей. Ця олімпіада – перша ластівка. Нехай їх буде ще дуже багато. Сьогодні ви дістанете певні преференції й зробите спробу визначитися, де хочете навчатися, чим бажаєте займатися в житті», – розповіла пані Галина.

Завідувач кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін Олександр Лавер

Завідувач кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін УжНУ Олександр Лавер наголосив на великому значенні науки для суспільства. Він переконаний, що математика є одною з основних дисциплін і далі залишатиметься вельми перспективною.

Директор Природничо-гуманітарного коледжу Володимир Росоха

Директор Природничо-гуманітарного коледжу Володимир Росоха висловив надію, що учасники відчують у собі любов до математики. Підкреслив, що ця дисципліна є фундаментальною, оскільки без її вивчення важко опанувати й такі науки, як інформатика, економіка тощо. Пан Володимир повідомив, що олімпіада проводиться в рамках акції «Виш іде до школи», яка відбулася напередодні. 

Акція освітньо-профорієнтаційна, тому має на меті ознайомити школи області з роботою коледжу, презентувати потенційні можливості цього структурного підрозділу УжНУ за різними напрямами підготовки.

10 грудня відбулося виїзне спільне засідання методичної комісії коледжу та педагогічного активу Тячівщини «Нові підходи до співпраці загальноосвітньої школи та ВНЗ: методика, дидактика, результативність». Викладачі коледжу провели в школах Тячівського району ряд майстер-класів, методичних консультацій з історії (викл. Ж.В.Собов), української мови та літератури (викл. Г.Я.Пащук), математики (викл. Л.Я.Данько-Товтин)

Під час поїздки на Тячівщину

У розмові Галина Ярославівна Пащук повідомила, що вони провели низку відкритих уроків з фахових дисциплін за напрямами. «Тячівщину обрали тому, що результати ЗНО в цьому районі наразі невтішні. Такі поїздки дають можливість дітям з районів, особливо дальніх, дізнатися про наш виш і коледж зокрема та перспективи навчання тут. Неприємним моментом є те, що більшість претендентів на медаль пишуть заяви про відмову. При вступі до вишу враховуватимуться результати ЗНО і бали атестату, а діти стовідсотково впевнені, що оцінка не буде відмінною, тому й відмовляються. Особливого бажання працювати ми не побачили, але дістали запрошення на методичні засідання й надалі працюватимемо за напрямами. Наступна наша поїздка – на зустріч з представниками національних меншин – до Берегівського району», – ділиться пані Галина.

Призерів олімпіади з математики нагородили сертифікатами

Призерів олімпіади з математики нагородили сертифікатами, які засвідчують участь у конкурсі; запрошенням на безплатне проходження підготовчих курсів із дисциплін, внесених на вступні випробування; безкоштовним проживанням в гуртожитку на час курсів.

За результатами написаних робіт перше місце здобув В. Чулей (Перечинська гімназія), друге – В. Тисянчин ( Ужгородська ЗОШ I–III ступенів ім. В.Ґренджі-Донського №6), третє – С. Орос (Ужгородський спеціалізований ліцей).

Найближчим часом у коледжі планують провести олімпіади з програмування, краєзнавства та правознавства.

_x_PS1 Для виявлення обдарованих дітей і стимулювання їх до наступного здобуття вищої освіти та провадження наукової діяльності 11 грудня в Природничо-гуманітарному коледжі УжНУ провели олімпіаду з математики учнів 8–9 класів загальноосвітніх шкіл Закарпатської області._x_PS2 /live/2014/12/32koledzh/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Оксана Пітра _x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 Фото Крістіана Паппа_x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Абітурієнт | 14.12.14 | Додав VIP | 1479 | 0.0/0
Теги: олімпіада, математика, Коледж УжНУ, профорієнтація

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики