Субота, 22.01.22, 09:19 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

Представники факультету туризму та міжнародних комунікацій зустрілися з випускниками відомої школи-інтернату Ужгорода

В умовах, коли щорічно з’являються нові професії, коли науково-технічна революція розвивається – ринок праці потребує нових висококваліфікованих кадрів. Дуже важливо правильно обрати фах. Якщо такий вибір був необґрунтований, людина приречена до багаторічної сізіфової праці. Адже коли напрямок професійної діяльності не відповідає схильностям, то робота не приноситиме людині задоволення, і психологічно особистість не буде готова до кращих результатів, показників, відтак деградуватиме, а її оточення матимете несприятливий психологічний клімат.

Декан Наталія Габчак ознайомлює з можливостями свого факультету

Декан факультету туризму та міжнародних комунікацій доцент Наталія Габчак у своєму виступі зауважила, що старшокласникам нерідко бракує інформації щодо вибору професії в сучасних умовах: «Мета нашого візиту – донести до слухачів можливість обрати нову перспективну спеціальність – навчатися на факультеті туризму. Стратегічна мета нашого підрозділу полягає у вихованні висококультурної та освіченої генерації кваліфікованих фахівців туристичної галузі та сфери гостинності як Карпатського регіону, так і Центрально-Східної Європи».

Заступник декана факультету доцент Андрій Мельник у своєму виступі наголосив: «Успішний набір студентів-туризмознавців доводить актуальність цієї спеціальності. В УжНУ за нею забезпечують підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавра», «спеціаліста» і «магістра». У складі факультету три кафедри – туризму, туристичної інфраструктури та сервісу, а також міжнародних комунікацій. З 1 вересня очікуємо відкриття нової спеціальності, а отже, – й кафедри готельно-ресторанного менеджменту».

Під час зустрічі

Слід відзначити, що високий професіоналізм в. о. проректора УжНУ з науково-педагогічної та виховної роботи, завідувача кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Федора Шандора, який увійшов до числа 40 найкращих українців 2012 року фонду «Україна – США», забезпечив те, що факультет і його структурні підрозділи є активними учасниками міжнародного співробітництва й студентської практики, зокрема, з такими країнами, як Австралія, Туреччина, Німеччина, Швейцарія, США, Росія, Угорщина, Словаччина, Польща, Чехія, Сербія, Австрія. Поєднання  ґрунтовного теоретичного й практичного навчання студентів забезпечить випуск конкурентноспроможного фахівця в галузі туризму.

Найбільшою цікавинкою зустрічі були виступи-презентації студентів старшокурсників – Юліка Штела та Юрія Головні, які вже не один рік проходять практику в Туреччині. Звертаючись до майбутніх абітурієнтів, вони наголосили: «Дуже часто на шляху вибору учнями професії стають батьки, які не розуміють, чому їхня дитина обрала саме цей професійний напрямок. Тому закликаємо вас обрати професію до душі, за покликом серця, як-от зробили ми й на хвилю не жалкуємо…»

Цікаві розповіді про розвиток і функціонування туристичної інфраструктури Туреччини дуже зацікавили слухачів. Зустріч відбулася у форматі жвавого спілкування. 

_x_PS1 Цікавою та неординарною виявилася зустріч з випускниками відомої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів міста Ужгорода студентів та викладачів факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ._x_PS2 /live/2014/11/69turyzm/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Вл. інф._x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Зустрічі | 30.11.14 | Додав VIP | 990 | 0.0/0
Теги: профорієнтація, факультет туризму, школа-інтернат

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики