Понеділок, 06.12.21, 02:42 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Студенти-медики УжНУ взяли участь у роботі Національної асамблеї Всеукраїнської асоціації студентів-медиків

Активні студенти-медики, інтерни та молоді спеціалісти обговорювали сучасні проблеми медичної освіти та способи їх вирішення, обмінювались ідеями щодо реалізації перспективних проектів.

Відкривали конференцію заслужений лікар України Ольга Богомолець та президент української федерації роботодавців у сфері охорони здоров’я Володимир Загородній.

Ольга Богомолець радо привітала присутніх: «Приємно бачити еволюцію студентства. Мова йде про те, що кожен з нас щось відстоює. Шлях непростий, але чим більше складнощів ви долаєте, тим сильніший у вас внутрішній характер. Шукайте у ваших вишах однодумців, долучайтеся до громадських організацій. Головне – об’єднання людей та спільний рух уперед».

Володимир Смоланка

На асамблеї були присутні лідери 12 ВНЗ України, серед яких і представники нашого вишу. Віце-президент Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків Володимир  Смоланка зазначає: «З гордістю можу стверджувати, що локальний комітет Ужгородського національного університету є нині найактивнішим серед усіх завдяки локальному координатору Андрію Сабовчику та головам комітетів Катерині Стрижак, Маргариті Устюговій, Надії Ваць та Катерині Шютевій, а також їх заступникам Віталію Кочмарю, В'ячеславу Мотрі та Едуарду Горзову».

Загалом під час роботи другої Національної асамблеї заслухали понад 60 презентацій різноманітних проектів з усіх представлених ВНЗ, а також обговорили участь студентів-медиків України у міжнародних обмінах. Асоціація підписала понад 20 контрактів для співпраці з 5 країнами світу, що дозволить нашим студентам отримувати медичний досвід за кордоном. Такого результату вдалося досягти завдяки успішному вступу UMSA до міжнародної спільноти медичних асоціації IFMSA. 

Найближчим часом учасники планують обрати найкращі проекти з представлених, аби реалізувати їх на всеукраїнському рівні, а в майбутньому подати на розгляд міжнародної спільноти для їх реалізації на світовому рівні.
 
Володимир Смоланка додає: «Ми вступили до Міжнародної федерації студентських медичних асоціацій (IFMSA), отримавши завдяки цьому міжнародне визнання. Маємо вже представництва у всіх вищих медичних навчальних закладах України, що робить нас найбільшою студентською медичною асоціацією в Україні. Підтримуємо зв'язки з адміністрацією Президента та безпосередньо з радником Петра Порошенка Ольгою Богомолець, з міністерством охорони здоров'я, міністерством освіти та науки України. Наступним нашим кроком стане лобіювання своїх проектів з охорони здоров'я, медичної освіти та захисту прав людини на всеукраїнській та світовій аренах. Саме це й було метою асамблеї».

 

Для довідки: Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА АСОЦІАЦІЯ СТУДЕНТІВ-МЕДИКІВ» (Ukrainian Medical Students’ Association) має за мету надавати змогу студентам-медикам України брати участь у всіх проектах у  рамках діяльності International Federation of Medical Students' Associations (IFMSA).

IFMSA – Міжнародна федерація асоціацій студентів медиків, яка є консультативно-дорадчим органом ВООЗ. Нині до IFMSA входять 117 національних організацій студентів-медиків. IFMSA об'єднує більше 1 200 000 студентів з усього світу.

UMSA дозволить студентам-медикам, членам Асоціації брати участь у міжнародних наукових обмінах; проходити виробничу практику у найкращих лікарнях світу; брати участь у вирішенні глобальних проблем охорони здоров’я, реалізовувати свої ідеї та проекти.

_x_PS1 29-30 листопада у м. Києві в Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця відбулася друга Національна асамблея Всеукраїнської асоціації студентів-медиків (Ukrainian Medical Students’ Association [UMSA])._x_PS2 /live/2014/12/07meduk/umat.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Марія Чаварга_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Наукові форуми | 02.12.14 | Додав Lucky | 921 | 0.0/0
Теги: Всеукраїнська асоціація студентів-м, медфак, Національна асамблея

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик