Вівторок, 21.09.21, 09:08 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Онлайн-конференція з проблем лікування псоріазу відбулася в Ужгородському університеті
Під час конференції
Науково-практична онлайн-конференція, присвячена Всесвітньому дню псоріазу, відбулася в малій залі Вченої ради УжНУ. Це перша відеоконференція на базі нашого вишу, яка зв’язала телемостом університет з іншими ВНЗ країни.

Псоріаз – неінфекційна хвороба, яка здебільшого вражає шкіру. Ця недуга описана ще в перших філософських, релігійних та медичних трактатах, проте до сьогодні залишається багато невирішених питань щодо її лікування. Заходи, що проводяться в рамках Всесвітнього дня псоріазу, покликані допомогти у вирішенні проблеми. Україна першою з країн СНД п’ятий рік поспіль разом із Міжнародною асоціацією псоріазу відзначає цей день.

Юрій Андрашко
Участь у круглому столі від нашого університету взяли студенти, інтерни, асоціація лікарів шкірвенерологів Закарпаття, науковці вишу й кафедра шкірвенерології УжНУ у повному складі. Що стосується онлайн-учасників, то серед них був завідувач кафедри поліклінічної справи, сімейної медицини й дерматології, венерології Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, доктор медичних наук, професор Олег Надашкевич та кандидат медичних наук Геннадій Надашкевич, теж зі Львова. Вони виступили з доповідями на такі теми: «Власний досвід застосування метотрексату при псоріатичній хворобі» та «Досвід використання вузькоспектральної УФВ-терапії при лікуванні хворих на псоріаз».

Іванна Цідило, к.м.н., доцент, головний лікар ОКШВД, головний дерматовенеролог Івано-Франківської області, озвучила доповідь на тему: «Основний та підтримуючі курси фототерапії легкого та середнього ступеня важкості псоріазу».

Тему «Ефективні комбінації при лікуванні псоріазу» розкрив віце-президент ВГО «Українська асоціація псоріазу», головний дерматовенеролог Закарпаття, д.мед.н., завідувач кафедри шкірних та венеричних захворювань УжНУ Юрій Андрашко.

Юрій Переста
Працівник медичного центру «Асклепій» Тетяна Чечерська із доповіддю на тему «Реалії та ефективність психодерматологічної допомоги в менеджменті псоріатичної хвороби» завершила наукові виступи.

Зміст роботи науковців-практиків полягав у тому, що розглядалися клінічні випадки, пропонувалося вирішення проблем захворювання безпосередньо в кожного пацієнта. Об’єктом обговорення стали не тільки загальнотеоретичні відомості або ж винятково наукові підходи, а практично-прикладні досягнення чи відкриття.

«Для нашого університету сьогоднішнє зібрання є показовим. Важливо, коли обмінюватися практичним досвідом можна, не покидаючи стіни вишу. Добре, що на конференції присутні і студенти, й інтерни. Для одних це елемент післядипломного навчання, для інших – новий досвід», – стверджує проректор із науково-педагогічної роботи Юрій Переста.

«Заходи такого типу – це драматична школа, яку ми завжди використовуємо тоді, коли йдеться про актуалізацію певного питання. Маю величезне задоволення робити цей захід в альма-матер, не шукаючи інших майданчиків для реалізації зібрання лікарів-студентів. Тішить, що це може бути влаштовано географічно в нас на такому високому рівні із залученням сучасних технологій», – коментує Юрій Андрашко.


Світлана Лапига
Відео – Роберт ПаппНаукові форуми | 31.10.13 | Додав Шумицька | 2011 | 0.0/0
Теги: псоріаз, онлайн-конференція, медфак

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик