Вівторок, 22.10.19, 04:36 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Акції

Студенти-медики перевіряли зір усім охочим у виші
Студент медфаку Юрій Скрипинець під час акції

Днями в університеті пройшла акція «Гарний зір кожному студенту», котру проводили спудеї 3–4 курсів медичного факультету. Аби спонукати молодь частіше звертатися до офтальмолога, медики безкоштовно перевіряли зір – всі охочі могли скористатися такою нагодою – їх виявилося чимало.

Захід відбувся в рамках роботи Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків «UMSA», метою якої є захист інтересів студентів-медиків та сприяння ефективній реалізації можливостей майбутніх медиків у сучасних умовах через оздоровчу, наукову, просвітницьку, культурну, екологічну і спортивну діяльність.

Організація ставить перед собою завдання об’єднувати та координувати зусилля студентів-медиків у межах шести своїх комітетів – охорони здоров’я, медичної освіти, репродуктивного здоров’я, прав людини, професійного та дослідницького обмінів.

Комітети спрямовують свої зусилля на формування суспільного престижу професії лікаря в Україні, сприяння студентам медичних вишів та молодим лікарям у набутті практичного досвіду й теоретичних медичних знань у різних країнах світу, співпраця із світовими медичними організаціями, а також розвиток ідеї гуманності й медичної етики та ідеї здорового способу життя, студентської науки.

Голова комітету охорони здоров’я в межах регіону Крістіна Логай каже, що до кінця місяця відбудеться ще одна акція з моніторингу студентами медичного факультету наявності гепатитів В і С та ВІЛ-інфекції: «Плануємо проводити такі заходи часто. Результати сьогоднішнього дослідження найрізноманітніші: деякі студенти мають стовідсотковий зір, а дехто дуже погано бачить і навіть окуляри не носить. Ми рекомендуємо частіше звертатися до офтальмолога всім, адже зір може погіршитися дуже швидко, а відновити його надзвичайно складно».

Володимир Смоланка
Раніше, як зауважує віце-президент міжнародних зв’язків «UMSA» та голова студентського наукового товариства медичного факультету Володимир Смоланка, уже проводилися подібні акції, цьогоріч заплановані ще: «Ми вже двічі влаштовували акцію, що стосувалася виявлення хворих на цукровий діабет серед населення нашого міста, і знайшли таких близько 20 осіб. Люди навіть не здогадувалися про свій діагноз. Такі заходи важливо проводити ще й для самих студентів. Активно залучаємо першокурсників, які дуже хочуть брати участь у таких діяннях, та й людям допомагаємо».

Галина Риган

для Медіацентру УжНУ
Акції | 22.05.14 | Додав Шумицька | 828 | 0.0/0
Теги: офтальмологи, «UMSA», медфак, акція Гарний зір

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики