Понеділок, 06.12.21, 02:36 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Науковці УжНУ відвідали США в рамках програми професійного стажування
Зустріч з Арлен Вінер, помічником з питань законодавства в галузі охорони здоров’я та освіти члена Палати представників Конгресу США Пітера Де Фазіо.

Турне по США делегатів програми почалося із відвідин Бібліотеки Конгресу у Вашингтоні (будівля ім.Томаса Джефферсона), де  прослухали кілька лекцій, що їх люб’язно репрезентували провідні американські викладачі, вчені, політологи та представники неурядових організацій.

Відтак у Роузбургу (Орегон) учасники стажування зустрілися з представниками Палати представників та Сенату, двох палат Конгресу США, зокрема – з Тедросом Абрахамом, помічником-дослідником сенатора США Джеффа Мерклі, з яким жваво подискутували щодо результатів парламентських виборів у США, політичної ситуації в Україні, військового протистояння на Сході України та участі Росії в цій війні, можливої реакції США та ЄС на події в Україні, реальних результатів запровадження економічних санкцій проти Росії тощо.

6 листопада делегацію учасників програми «Відкритий світ» зустрічали в українському посольстві, дипломатичному представництві України в США. Наших представників особисто привітали Надзвичайний і Повноважний посол України в США Олександр Моцик та посол Джон О’Кіф, виконавчий директор Центру лідерства «Відкритий Світ». Після урочистих промов та офіційної частини, гості мали змогу поспілкуватися з американськими колегами у неофіційній обстановці під час фуршету в «українському стилі».

У Роузбурзі перед делегатами виступив з привітальним словом доктор Джо Олсон, президент Ампкуа Комьюніті Коледжу, який ознайомив присутніх з історією коледжу, з проблемою становлення системи коледжів для місцевих громад в США. Згодом Ребека Редел, фінансовий директор коледжу, розповіла про систему фінансування вищої освіти в штаті Орегон.

Віталій Андрейко в приміщенні Посольства України в США (Джорджтаун, Вашингтон, округ Колумбія)

Делегати мали змогу відвідали місто-побратим Ужгорода – Корваліс, де в рамках програми ознайомлення з системою вищої освіти США зустрілися з представниками Державного університету штату Орегон в Корвалісі. Під час багатостороннього діалогу між українськими та американськими науковцями порушувалися актуальні питання співпраці, зокрема щодо міжнародних програм обміну студентами та викладачами, програм професійного стажування тощо.

За робочим обідом з мером Корваліса українська делегація мала змогу поспілкуватися з президентом та членами правління Асоціації міст-побратимів Ужгород – Корваліс. Аналізували позитивні моменти двосторонньої співпраці, а також обговорювали перспективи дальшого розвитку співробітництва між містами й окремими структурами.

У Державному університеті штату Орегон у Корвалісі зустрілися з деканом (директором) Інституту бізнесу та представниками факультету публічної політики та політології. Роглядали питання налагодження співпраці на рівні факультетів (зокрема, між факультетом міжнародної політики, менеджменту та бізнесу ДВНЗ «УжНУ» та факультетом публічної політики та політології Державного університету штату Орегон, економічним факультетом УжНУ та факультетом Інституту бізнесу Державного університету штату Орегон).

12 листопада українська делегація мала змогу ознайомитися з питаннями, що стосуються правил прийому та процесу набору студентів, вступу до коледжу, підбору науково-педагогічного персоналу, надання фінансової допомоги студентам, складання і розробки нових навчальних програм та дисциплін вільного вибору студентів.

Доктор Сем Потоліккіо, президент фундації «Підготовка глобальних лідерів», запрошений викладач Джорджтаунського та Нью-Йоркського університетів; викладачі УжНУ Віталій Андрейко та Юліанна Волошина

Викладачам українських вишів була надана можливість ознайомитися з системою дистанційної освіти Ампкуа Комьюніті Коледжу. Працівники навчального закладу розповіли про навчання онлайн, продемонстрували систему онлайнового навчання в коледжі, онлайн- та веб-лекції для більшого заохочення студентів. Кожен із делегатів мав можливість у ролі студента (до слова, усім на початку тижня видали студентські квитки Ампкуа Комьюніті Коледжу) у режимі онлайн обрати курс, дисципліну, яка його цікавить, познайомитися з викладачем, лекційними та семінарськими матеріалами, запропонованим списком рекомендованих джерел та літератури для найкращого засвоєння матеріалу, завданнями й тестами поточного та підсумкового контролю.

Наша делегація зустрілася з представниками студентського самоврядування, які розповіли про систему роботи органів студентської ради, наукового товариства, гуртків та груп, які відповідають за організацію дозвілля молоді. Було цікаво опинитися «по той бік барикад» і дізнатися, як працюють, навчаються і відпочивають американські студенти

Українські викладачі мали можливість відвідати заняття своїх американських колег, зокрема побували на уроці хімії та взяли безпосередню участь у лекції з дисципліни «Політичні науки». Відвідали Інститут вина Південного Орегону (це теж один зі структурних підрозділів коледжу), де продегустували вироби місцевих виноробів.

Враження від поїздки – незабутні, досвід – неоціненний. Найкраще з набутого українські викладачі неомінно використовуватимуть у своїй діяльності.

_x_PS1 З 5 до 16 листопада за фінансової підтримки Центру лідерства «Відкритий світ» доценти Віталій Андрейко (з кафедри країнознавства факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу) та Юліанна Волошина (з кафедри економіки підприємства економічного факультету) відвідали Сполучені Штати Америки в рамках програми професійного стажування «Open World»._x_PS2 /live/2014/12/14staz/verx.jpg_x_PS3 Делегація програми «Відкритий світ 2014» перед резиденцією Президента США – Білий Дім, Вашингтон, округ Колумбія_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Вл. інф._x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Обмін досвідом | 09.12.14 | Додав Зизич | 1271 | 5.0/1
Теги: стажування, «Open World», США

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик