П`ятниця, 03.12.21, 07:06 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Екскурсії

Студенти та викладачі істфаку відвідали Пряшів і Кошиці

Процес в’їзду до Словаччини традиційно відбувається нешвидко. Нам «пощастило» більше: ми втрапили якраз на перезмінку й перетинали кордон ще довше ツ. Половину часу їзди до Пряшева нас супроводжував невеликий сніжок, який згодом перейшов у дощик, що тривав із перервами весь день. Отож сама словацька природа плакала з радості від того, що бачить нас у своїх володіннях.

Біля головного корпусу Пряшівського університету

Прибувши до пункту призначення, ми відвідали місцевий вищий навчальний заклад, назва якого всім підняла настрій, – Пряшівський університет. Нам показали корпус, де розмістився ректорат і факультет спорту, а далі повели у будівлю філософського факультету оглянути читальний зал і місця відпочинку студентів. На жаль, навчальних аудиторій і гуртожитків нам не показали, проте й без цього було помітно, що умови для навчання у Пряшівському університеті надзвичайно хороші. Одним із найяскравіших вражень було те, що навіть у коридорах тутешні студенти ходили в майках.

В одному з місць відпочинку студентів

Після невеличкої екскурсії вишем ми відвідали Загальну школу Сибірську на околиці Пряшева. Спершу здивувало те, що учні, приходячи до закладу, перевзуваються в кеди чи тапочки, кладучи «вуличне» взуття в індивідуальні шафки у вестибюлі. Далі здивування лише наростало: нам показали добре обладнані й красиві кабінети фізики, образотворчого мистецтва, технічного навчання й аудиторію з сенсорною мультимедійною дошкою, яка спеціально пристосована для навчання з використанням планшетів. Ознайомили й з чудовим великим шкільним спортзалом із цифровим табло, трибунами, висувними баскетбольними щитами, футбольними воротами та двома тренажерними залами.

Сповнені нових вражень, ми поїхали в Кошиці, які рік тому дістало статус «Культурна столиця Європи ’2013». Цікаву екскурсію містом улаштував Ігор Омелянович. Ми побачили руїни Кошицького замку в центрі міста, відвідали собор Св. Єлисавети, побачили будівлю Державного театру й знаменитий місцевий світло-музичний фонтан, який, зважаючи на пору року, на жаль, не працював. Після екскурсії містом ми зайшли в торговий центр, де кожен придбав якісь гостинці додому.

Дорогою додому в автобусі лунали пісні, які хором співали і студенти, й викладачі, і лаборанти, й працівники деканату. Повернулися в Ужгород втомленими, зате задоволеними й сповненими нових вражень. На наступну таку поїздку студенти сподіваються навесні.

_x_PS1 Днями студенти третього, четвертого та п’ятого курсів історичного факультету, а також викладачі, лаборанти кафедр і працівники деканату повернулися з поїздки до Словаччини. Зініціював та організував подорож кандидат історичних наук, доцент кафедри нової і новітньої історії та історіографії Ігор Омелянович Шніцер._x_PS2 /live/2014/12/05istoryky/Bilya_filosofskogo_fakultetu.jpg_x_PS3 Біля філософського факультету Пряшівського університету_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Юрій Офіцинський,_x_PS11 cтудент ІІІ курсу історичного факультету_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Екскурсії | 02.12.14 | Додав VIP | 1458 | 5.0/3
Теги: Кошиці, Пряшів, істфак, екскурсія

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики