Понеділок, 20.01.20, 05:01 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

На біофаку провели генеральну репетицію відзначення Нового року

Новий рік настільки близько, що Дід Мороз і Снігурка вже починають відвудувати ужнівську молодь. 11-го грудня святкову естафету розпочав біологічний факультет, студентів і викладачів якого впродовж усього вечора розважали ці казкові герої.

Оскільки скорочений семестр доходить кінця та й сесія незабаром залишиться позаду, голова студради підрозділу Сергій Обриський (він же Дідусь Мороз) та голова профбюро Ростислав Іжик організували концерт. Хлопці кажуть, що у такий спосіб хотіли підсумувати важкий навчальний період, повеселити ровесників і викладачів та подарувати всім передноворічний настрій. У ролі кмітливої внучки Мороза – активна студентка біофаку Ольга Федьків, яка теж доклала багато зусиль для того, аби свято було саме таким, яким воно було. Ініціативну молодь, своєю чергою, підтримало і керівництво, зокрема заступник декана Андрій Сойма.

У теплій родинній атмосфері, яка склалася у залі, хотілося провести не один вечір. Талановиті, співочі, харизматичні студенти співали, вдало підтанцьовуючи, грали на гітарі і просто творили зимово-морозний настрій разом із факультетською КВН-командою «Агробіоценоз».  Не пасли задніх і викладачі, які із задоволенням брали участь у смішних конкурсах, надіваючи різнокольорові перуки чи малюючи карикатури на своїх колег. Веселі студентсько-викладацькі хороводи... Відеопривітання з Новим роком від мудрих і досвідчених наставників для студентства (а також ролик із кумедними фразами, які не ввійшли до «офіційного» звернення)... Подарунки... Щирі побажання спудеїв та подяка за здобуті знання... Енергійна і дуже життєрадісна музика... Ялинка, прикрашена іграшками і кольоровими вогниками... Справді, вдала генеральна репетиція новорічного святкування.    

Підсумувала студентсько-викладацький корпоратив Ярослава Гасинець, декан підрозділу, для котрої новорічно-різдвяні свята з дитинства оповиті чарами. «Цього періоду я завжди, певно, чекала найбільше. І коли він настає, ми завжди згадуємо все те, що з нами відбулося впродовж року, підбиваємо підсумки. Думаю, що за 2014-й наш факультет оновився, став якісно іншим. Принаймні ззовні. Незмінними залишилися ви, найкращі студенти не лише  біофаку, а й усього вишу. Адже наші вихованці посідають призові місця на всеукраїнських олімпіадах, вони здобувають першість у спортивних змаганнях і талановито виступають у різних творчих конкурсах та гумористичних програмах. Дякую вам, що в такий спосіб популяризуєте наш факультет і допомагаєте зробити його найкращим. Щастя, здоров’я, Божої благодаті! І хай усе у вас буде так, як ви цього хочете!»

Продовжили новорічний вечір святковою дискотекою, де разом зі студентами відпочивали та веселилися й викладачі.Анна Малахова

для Медіацентру УжНУ
Традиції | 12.12.14 | Додав Lucky | 1033 | 5.0/5
Теги: Біологічний факультет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики