П`ятниця, 06.12.19, 04:45 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Біологи обрали Міс факультету-2015
Володимир Смоланка та Ярослава Гасинець

21 жовтня у нічному клубі «Фантом» відбувся конкурс краси «Міс біологічного факультету-2015». За цей титул боролися вісім вродливих, серйозно підготовлених та налаштованих на перемогу студенток 1-го курсу.

Розпочали вечір з представлення гостям проморолику про конкурсанток. Урочисто відкрила захід декан біологічного факультету Ярослава Гасинець, побажавши перемоги найдостойнішій і позитивних вражень та емоцій присутнім. Почесний гість – ректор УжНУ Володимир Смоланка – нагородив викладачів та студентів грамотами й повідомив про майбутні завершальні заходи з нагоди сімдесятиріччя УжНУ.

Конкурсантки

Конкурсантки ж змагалися у п'яти виходах. Під час першого глядачі познайомилися з учасницями, серед яких були: Ольга Фалінська, Уляна Беднарська, Олександра Лембак, Неля Бедек, Руслана Бенца, Діана Штефко, Ліана Райчинець та Євгенія Гринчук.

До другого виходу підійшли креативно – обіграли українську тематику в стилі «Ніч на Івана Купала». Третього разу учасниці з'явилися на сцені в діловому стилі, після чого перейшли до інтелектуального конкурсу: ведучі цікавилися у конкурсанток, як зорієнтуватися на самоті в лісі, кого б ті хотіли бачити поряд на безлюдному острові, чи є важливим колір «Мерседесу» обранця, чому обрали УжНУ для навчання та навіть у чому вбачають своє призначення на Землі.

Конкурсантки

Передостаннім виходом дівчата презентували продукцію магазину стильного жіночого одягу «Парада», тоді традиційно дефілювали у вечірніх сукнях.

Поки учасниці готувалися до своїх виходів, публіку розважали студенти-організатори заходу та інші гості. Із сольними вокальними номерами виступили студентки 2-го курсу Інеса Голеванич та Марина Кушнір, третьокурсниця Богдана Щербан. На сцені танцював також шоу-балет «Сказка» (до речі, вперше у новому складі). Жартівливого настрою святу надали КВН-команди «Девід Духнович» (медичний факультет), «В комі» (відділення журналістики філфаку) та «Агробіоценоз» (біологічний факультет). Виступили й викладачі, які змагалися зі студентами на кращу пародію одне на одного.

Конкурсантки

Завершився вечір оголошенням довгоочікуваних результатів. Так, дівчата здобули перемогу в таких номінаціях: «Міс посмішка» – Олександра Лембак, «Міс інтелект» – Євгенія Гринчук, «Міс глядацьких симпатій» – Ольга Фалінська, «Міс грація» – Уляна Беднарська, «Міс інтернет-симпатій» – Неля Бедек, «Міс загадковість» – Ліана Райчинець, «Міс дружність» – Руслана Бенца.

Титули другої та першої віце-міс отримали Руслана Бенца та Діана Штефко відповідно, а переможницею конкурсу «Міс біологічного факуьтету-2015» стала Неля Бедек. Вітаємо переможницю і бажаємо їй подальших перемог та нев'янучої краси!

Антоніна Чундак

для Медіацентру УжНУ
Студгромада | 25.10.15 | Додав Г_Кришiнець | 2320 | 3.7/3
Теги: конкурсантки, конкурс краси, Біологічний факультет, Міс

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]