Вівторок, 28.01.20, 08:17 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Із ректорату

В університеті побільшало на професора і шістьох доцентів

На Вченій раді 23 грудня таємним голосуванням надали вчених звань сімом працівникам університету. Також з числа науковців вишу висунули претендентів на здобуття щорічних премій Президента України для молодих учених і Державної премії в галузі науки і техніки.

Засідання розпочалося з урочистого моменту: ректор УжНУ Володимир Смоланка нагородив медаллю ім. М. Остроградського професора Людвика Шимона за заслуги перед наукою та з нагоди ювілею.

Відтак званням професора кафедри загальної хірургії вдостоїли доктора медичних наук Степана Філіпа. Доцентами стали Уляна Михайлишин (кафедра психології), Іван Стряпко (кафедра політології та держуправління), Іван Поляк (кафедра теорії імовірності і математичного аналізу), Андрій Кривов’яз  (кафедра органічної хімії), Галина Кесарчук (кафедра обліку та аудиту) та Вікторія Готра (кафедра економіки підприємства).

Вчена рада рекомендувала науковців на здобуття щорічних премій Президента України для молодих учених. Підтримали голосуванням представників хімічного факультету Тетяну Малаховську, Михайла Філака та Артема Погодіна й Кароліну Шейдик з біофаку. 

Трьох кандидатів – В’ячеслава Корсака, Патрицію Болдижар, Юрія Левчака (медичний факультет)  – висунули на здобуття Державної премії України у галузі науки і техніки

 

Кращими підручниками 2014 року в УжНУ стали всі 12 навчальних видань, які побачили світ цього року. Конкурсна комісія запропонувала преміювати всі авторські колективи. «Ми знаємо, що всі вони написані на високому рівні, тому варті відзначення», – зауважив ректор Володимир Смоланка. Вчена рада підтримала пропозицію ректора і конкурсної комісії.

Під час Вченої ради також ухвалили тимчасові положення про велику й малі вчені ради, заслухали звіт декана про роботу факультету інформаційних технологій, повідомили про ліцензування двох новий спеціальностей: 6.030302 – «Реклама і зв’язки з громадськістю», необхідні предмети у сертифікаті УЦОЯО - українська мова та література (базовий рівень), іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), історія України; 6.140101 – «Готельно-ресторанна справа», необхідні предмети у сертифікаті УЦОЯО – географія, українська мова та література (базовий рівень), історія України.

На цьому ж засіданні колегіального органу нашого вишу затвердили порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників в ДВНЗ «Ужгородський національний університет», підтримали кандидатури двох науковців на посаду академіка, члена-кореспондента НАН України, уточнили теми дисертаційних досліджень і дозволили наукове керівництво викладачам УжНУ, а також рекомендували до друку дев’ять наукових видань. Рішенням Вченої ради від 23 грудня в УжНУ буде створено Центр кар’єри, про який Медіацентр повідомляв раніше.

Наталія Каралкіна
Із ректорату | 23.12.14 | Додав VIP | 973 | 0.0/0
Теги: Вчена рада

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики