Четвер, 19.09.19, 14:37 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Екскурсії

1800 м над рівнем моря… мальовничі краєвиди… - дводенна екскурсія для студентів-географів
Учасники екскурсії
Поїздка в автобусі, співи біля вогнища, печена картопля, мальовничі краєвиди, насичений маршрут скалами, горами, старовинними вуличками та історичними місцями - саме такими були останні вихідні для студентів географів.

Члени краєзнавчого гуртка географічного факультету їздили на екскурсію маршрутом Ужгород-Яремча-Івано-Франківськ-Стрий-Ужгород. Це дводенна програма, яку сміливо можна назвати пізнавальною, навчальною та відпочинковою.

Кожен з учасників екскурсії попередньо пройшов інструктаж з техніки безпеки. За сприяння Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсії і спорту учнівської молоді студенти подорожували комфортабельним автобусом.

Першою зупинкою стало урочище Кузів Карпатського біосферного заповідника. Тригодинний похід на Соколині берда (скелі) у супроводі наукового співробітники заповідника Й.Й. Бундзяк був науковою знахідкою, адже під час бесід про ландшафт, ґрунти, породи дерев студенти могли почути і запитати все, що їх цікавило, і отримати кваліфіковану відповідь.

Друга зупинка - Карпатський біосферний заповідник. Тут відвідали музей природи і гір, переночували у будиночках, посиділи ввечері біля вогнища, спекли картоплю і підготувалися до наступного дня подорожі, який був присвячений Яремчі. Містечко є не лише туристичним центром Івано-Франківщини, а ще й одним із центрів гуцульщини. Тут студенти відвідали музеї, ознайомилися з архітектурою міста, його визначними пам’ятниками.

Останньою зупинкою став Івано-Франківськ. Знайомство з ним можна назвати великою культурною екскурсією. У цьому місці студенти спробували охопити все - пам’ятники, історичні місця, будівлі, музеї, спостереження за місцевими жителями.

«Студенти мають знати і любити рідний край. Ми мали також на меті навчити їх правил організації подорожей: раціонального розподілу часу, пошуку інформації - як пізнавальної, наукової, так і естетичної. Крім того, під час подорожі студенти розповідали про життя географічного факультету, його особливості та переваги - отже, вчилися відчувати себе частиною великого колективу. Такі екскурсії дуже важливі для них і як для майбутніх фахівців, і як для громадян своєї країни, патріотів свого краю», - прокоментував подію один із організаторів екскурсії, старший викладач кафедри фізичної географії і раціонального природокористування Б.М. Жулканич.

Світлана Лапига
Переглянути фото
Екскурсії | 15.10.13 | Додав Lucky | 1727 | 5.0/1
Теги: екскурсія, Геофак

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики