Понеділок, 21.10.19, 10:22 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Екскурсії

Студенти геофаку мали дводенну мандрівку до чотирьох областей України

У рамках святкування Тижня географа студенти підрозділу вирушили в подорож чотирма областями держави, де побачили два з семи чудес України. Поїздка відбулася за сприяння краєзнавчого гуртка кафедри фізичної географії та раціонального природокористування.

 

50 студентів, серед яких – першачки-землевпорядники та І, ІІ і ІІІ курси географів, виїхали з Ужгорода потягом до Тернополя, де їх зустрів екскурсовод. Знайомство з файним містом тривало недовго, оскільки на ужнівців чекала геологічна пам’ятка природи державного значення – гіпсова печера Млинки. Довжина ходів лабіринтової печери сягає 50 км. Побачивши різнобарвні кристали, сталактити та інші мальовничі утворення з гіпсу, мандрівники рушили на оглядини Кам’янця-Подільського.

Місто, яке досі зберігає дух Середньовіччя, захопило туристів насамперед архітектурними об’єктами. Фортеця, що занесена до «Семи чудес України», відразу підкорила серця ужгородських студентів величчю і красою. Не менше вразила й Хотинська твердиня, чиї мури височать на березі Дністра.

 
 

Відтак студенти поїхали до Чернівців. Серце Буковини приваблює туристів не тільки вузенькими європейськими вуличками, а й одним з найстарших класичних ВНЗ України. Гід провів цікаву екскурсію Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

Завершальним етапом подорожі стало місто Лева. А тут - прогулянки центром Львова, обов’язковий візит до колег на геофак ЛНУ імені Івана Франка і, звісно ж, світлини на згадку в усіх визначних місцях. Втомлені й із багажем емоцій, знань та досвіду, студенти УжНУ повернулися додому.

Олександра Плакош

Третьокурсниця Олександра Плакош розповіла про мандрівку: «Найбільше мене вразила Хотинська фортеця, а особливо те, як гармонійно вона вписується в навколишню природу. Історична споруда височіє на березі могутнього Дністра! Ну, а Чернівецький університет з його трьома залами викликає справжнє захоплення. Тоді я впіймала себе на думці, як мало ще знаю. Гадаю, шикарні умови навчання мотивують краще готуватися й бути гідним студентом такого вишу.

Усі вилазки геофаку, безумовно, гуртуюсь і зближують студентів підрозділу. Коли поверталися додому, то в потязі згадували побачене: усі відгуки були винятково позитивні».

 

Доцент кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Михайло Микита, який і очолив велику мандрівку, розповів, що екскурсія у Млинки стосується курсу «Геологія загальна та історична», у рамках якого вивчаються карстові процеси та форми рельєфу Подільської височини. «Найдовші гіпсові печери актуальні для нас. Проте додам: важливим аспектом нашої мандрівки є те, що студенти побачили низку фізико-географічних областей: Зовнішньокарпатську, Вододільно-Верховинську, Розтоцько-Опільську, Західно- та Середньоподільську, Прут-Дністровську тощо. Загалом усі набули безцінного досвіду», – підсумував пан Микита.

Віра Лабич,

фото учасників поїздки
Екскурсії | 04.05.17 | Додав Г_Кришiнець | 296 | 0.0/0
Теги: екскурсія, студенти, поїздка, Геофак

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики