Четвер, 20.01.22, 20:38 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

На геофаку УжНУ провели студентську наукову конференцію
Степан Поп

Найбільшою за кількістю наукових доповідей виявилася секція географії, роботу якої добре організували старший викладач Оксана Яцко та голова СНТ географічного факультету Юлія Шароді .

Завідувач кафедри фізичної географії та раціонального природокористування професор Степан Поп привітав студентів з початком роботи конференції, побажав усім плідної праці та цікавих дискусій.

Степан Степанович зауважив, що з кожним роком все більше студентів бере участь у науковій конференції, а представлені доповіді завжди присвячені актуальним проблемам і мають оригінальні результати.

 

«Не випадково студенти-географи Олександр Созанський (випускник-магістр) та Олександр Середяк (випускник-бакалавр) за результатами своїх наукових доробків запрошені цьогоріч до участі у Всеукраїнській студентській конференції, що відбулася в Мелітопольському державному педагогічному університеті».

Протягом чотирьох годин у секції «географія» мультимедійні презентації представили 23 студенти із 25 заявлених. Найбільш змістовні доповіді  виголосили п'ятикурсники Олександр Созанський, Ігор Полянський, Віталія Чиняк, Ольга Зейкан, Ярослав Павлик, четвертокурсники Агнета Сокачик, Катерина Стегура, Олександр Гошпер, третьокурсники Наталія Чонка, Наталія Качмар, Юлія Шароді, Євгеній Гоблик та другокурсник Степан Боцко.

Юлія Шароді

Ці студенти матимуть можливість опублікувати результати своїх досліджень у збірнику наукових праць студентів географічного факультету, який готується до видання в травні цього року.

Голова СНТ географічного факультету Юлія Шароді розповіла, що доповідала на тему «Стан та перспективи розвитку зимових видів туризму в Закарпатті».

«Я вважаю, що екстремальний туризм є перспективним для розвитку на Закарпатті. Наш край надзвичайно цікавий, тож можна розробити багато проектів як для розвитку туризму, так і для покращення стану довкілля. Конференція дозволяє розширяти кругозір у своїй сфері, адже кожен студент опрацьовує свою тематику, яка на сьогодні є найбільш актуальною», – поділилася третьокурсниця.

Людвіг Потіш

Завідувач кафедри лісівництва Людвіг Потіш розповів, що в однойменній секції було представлено 20 напрацювань відповідно до тематики дипломних робіт. Були презентовані дуже хороші роботи, які також будуть опубліковані у збірнику студентських наукових праць.

«Загалом усі доробки – високого рівня. Студенти висвітлювали різноманітні теми, зокрема й такі, що стосуються садово-паркового господарства, озеленення, лісівництва, мисливського господарства. Широкий аспект тематики свідчить про те, що кафедра не обмежує студентів у виборі, тому всі охочі можуть добре оволодіти кожним із напрямків», –  поділився Людвіг Альбертович.

Владислав Пересоляк

У секції «землевпрорядкування та кадастр» презентували 5 доповідей, які представляли студенти ІІ–V курсів.

Завідучач кафедри землевпорядкування та кадастру Владислав Пересоляк розповів, що теми виступів обирали актуальні, стосуються вони будівного кадастру. Варто відзначити студента IV курсу Володимира Лахоцького, котрий висвітлював важливу нині тему щодо військових ГІС.

Узагальнивши, можна стверджувати, що за кількістю і науковою та практичною значущістю переважали доповіді випускників, тобто майбутніх бакалаврів, спеціалістів та магістрів. Водночас чимало студентів другого і третього курсів виступали з цікавими аналітичними дослідженнями.

_x_PS1 Днями студенти географічного факультету мали чергову наукову конференцію. Працювали в трьох секціях: «географія», «землевпорядкування і кадастр» та «лісівництво». Всього під час наукового форуму була представлена 61 доповідь._x_PS2 /live/2016/04/96geofak/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Віра Лабич_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Наукові форуми | 26.04.16 | Додав Г_Кришiнець | 1044 | 5.0/1
Теги: студенти, Геофак, наукова, конференція, УжНУ

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик