Sunday, 26.06.22, 16:37 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

31 May, Tuesday
30 May, Monday
29 May, Sunday
28 May, Saturday
27 May, Friday
26 May, Thursday
25 May, Wednesday
24 May, Tuesday
23 May, Monday
22 May, Sunday
21 May, Saturday
20 May, Friday
19 May, Thursday
18 May, Wednesday
17 May, Tuesday
16 May, Monday
15 May, Sunday
14 May, Saturday
13 May, Friday
12 May, Thursday
11 May, Wednesday
10 May, Tuesday
09 May, Monday
08 May, Sunday
07 May, Saturday
06 May, Friday
05 May, Thursday
04 May, Wednesday
02 May, Monday
01 May, Sunday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  May 2016  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]