Понеділок, 08.08.22, 07:10 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Студенти військової кафедри виконували бойові завдання військового комісара
Микола Журавльов

Усе почалося з раннього ранку: студенти зібралися у приміщенні Ужгородського ОМВК та пройшли інструктаж військового комісара Миколи Журавльова. Військком зауважив: «Маю на меті дати вам практичні навички з основ і правил стрільби. Теорія без практики — нуль. Тому пробуйте все, що пропонують».

Студенти отримали бронежилети (відходили в них цілий день, а важать вони чимало! — Авт.), каски та протигази — все по-справжньому! Власноруч зробили розпізнавальні знаки на отриманому екіпіруванні — стрічку синього кольору — і пішли на шикування. Цього дня ужгородський військком святкував свій День народження, тож не обійшлося й без привітань та подарунків.

 

Після шикування та отримання відповідних вказівок автобус зі студентами вирушив у напрямку полігону в Оріховиці. На вулиці Другетів приєдналася спецтехніка — БТР та «Урал», а ще — карета «швидкої».

Студенти з цікавістю очікували, що ж буде далі. А далі… автобус зупинився, бо, згідно із задумом навчання, шлях колони заблокувало «місцеве населення» — тітушки. Бійці Нацгвардії відпрацювали бойове злагодження та провели локалізацію «повстанців».

Антон Барзак

Колона рушила далі, але потрапила під обстріл: із засідки по військовій техніці гатили снайпери диверсійно-розвідувальної групи. Після завершення цього етапу навчань на військових чекало нове завдання: стрільба по цілях.

Кожен отримав по 30 бойових патронів, одягнув бронежилет і каску та виконав команду «До бою».

Студент Антон Барзак, задоволений заняттям, ділиться емоціями: «Вражень море! Раніше я стріляв, але нам давали тільки 6 патронів. Я не очікував, що тепер буде повний магазин.

 

Зараз маю добрий результат: 5 влучних пострілів. Я здогадувався, що на нас може чекати, але не думав, що це буде так круто! Найбільше ціную те, що є можливість не тільки теорію на парах вивчати, а й побачити, як вправляються інші, попрактикуватися самому».

Після насиченого дня учасників заняття смачно й ситно нагодували. Не обійшлося й без фото на згадку: хто на БТРі, хто — з поліцією, а хто — з військовим комісаром.

Викладач кафедри Володимир Кращенко розповідає: «Це були навчання з силовими структурами по взаємодії з територіальної оборони. Участь брали практично всі частини ужгородського гарнізону: нацгвардійці, працівники поліції, міліції, СБУ, активісти-добровольці.

Володимир Кращенко

Запросили і студентів кафедри військової підготовки, які вже в змозі виконувати бойову стрільбу. Для заняття відібрали найкращих наших студентів — тих, хто на «відмінно» склав теорію з вогневої підготовки та був психологічно готовий застосувати знання на практиці, виконавши бойові стрільби».

Коли країна у стані війни, на жаль, доводиться знати більше. А щоб війни не було — краще бути до неї добре підготовленими.

_x_PS1 Традиційно у четвер студенти військової кафедри мали практичне заняття. Проте цього разу воно було особливим: виконували завдання територіальної оборони на полігоні._x_PS2 /live/2016/05/75viyskovi/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Теорія і практика | 27.05.16 | Додав Г_Кришiнець | 884 | 5.0/1
Теги: практичне заняття, військова кафедра, студенти

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик