Sunday, 26.06.22, 07:37 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

30 June, Thursday
29 June, Wednesday
28 June, Tuesday
26 June, Sunday
25 June, Saturday
24 June, Friday
23 June, Thursday
22 June, Wednesday
21 June, Tuesday
20 June, Monday
19 June, Sunday
18 June, Saturday
17 June, Friday
16 June, Thursday
15 June, Wednesday
14 June, Tuesday
13 June, Monday
11 June, Saturday
10 June, Friday
09 June, Thursday
08 June, Wednesday
07 June, Tuesday
06 June, Monday
04 June, Saturday
03 June, Friday
02 June, Thursday
01 June, Wednesday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  June 2016  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]