Субота, 22.01.22, 08:52 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Презентації

В Ужгороді презентували книгу «Громадська ініціатива у вимірах та реаліях часу»

Федір Харута презентує досвід своєї роботи, розмірковує про важливість громадської ініціативи, висловлює пропозиції щодо піднесення її ролі у вимірах і реаліях теперішнього часу. Створювалася книжка протягом 5 років. Вона вміщує велику кількість інформації про діяльність і Громадської ради. Тверда палітурка бордового кольору, глянцеві сторінки з передмовою та кольоровими світлинами засвідчують якісне видання.

Сергій Федака

На понад ста сторінках подано інформацію про витоки та традиції Громадської ради, її мету, завдання та хід роботи, її головні проекти, ініціативи та їх результати, а також додатки з окремими зразками напрацювань членів Громадської ради. Передмову до книги написали доктор історичних наук, професор Ужгородського національного університету Сергій Дмитрович Федака та народний депутат України І скликання Михайло Юрійович Волощук.

«Це видання несе у собі практичну філософію активності і небайдужості. […]. Цінність книжок вимірюється не так їхнім обсягом, як закладеними у них ідеями. Тому цій розвідці пророкується щаслива доля. Викладені тут думки давно витали у повітрі, потребували словесного оформлення і перетворення їх на матеріальну силу. Тепер вони вже не залежать від свого автора, а починають самостійне існування у свідомості численних читачів», – так пише про «Громадську ініціативу у вимірах та реаліях часу» Сергій Федака у передмові під назвою «Громадська сила».

Василь Густі

Розповів про «діловий романтичний» стиль книги заслужений працівник культури України Василь Густі. До привітань приєдналися також члени Громадської ради при Закарпатській ОДА: В.Р.Дупелич, П.М.Ходанич, А.М.Вишняк, Б.М.Кузьма, Й.Й.Лазар, В.В.Пароконна, В.Ю. Лобко, М.Г.Волощук та інші. Мав змогу висловитись і автор презентованої книги.

 

«Сторінки цієї книжки – спроба зберегти у часі досвід нашої спільної роботи, урок наших успіхів і невдач, які, на моє глибоке переконання, важливі, потрібні, корисні для Закарпаття, для молоді, для всієї України, для наших земляків і співвітчизників», – ділиться думками автор книги Федір Харута. – Кожен читач має змогу дізнатися про самовідданість і безкорисливість своїх попередників, котрі своєю працею, активною громадською участю та ініціативністю роблять все можливе, аби Україна стала сильною державою, а її громадяни – гармонійно розвиненими, високопрофесійними особистостями».

Завершилася презентація врученням посвідчень та орденів деяким членам Громадської ради – В.В.Пароконній, В.Р.Дупеличу, Й.Й.Лазару, М.Г.Волощуку, П.М.Ходаничу, Б.М.Кузьмі.

Ознайомитися з книгою можна в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка або в електронному варіанті на сайті Громадської ради.

_x_PS1 23 червня у читальній залі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка відбулася презентація книги Федора Харути «Громадська ініціатива у вимірах та реаліях часу»._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 /live/2016/06/40horyta/kharuta_slajd.jpg_x_PS6 Федір Харута_x_PS7 60%_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Рулана Гостюк_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Презентації | 24.06.16 | Додав Г_Кришiнець | 511 | 0.0/0
Теги: книга, презентація, Сергій Федака

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики