Субота, 22.01.22, 08:44 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

Студенти УжНУ слухали лекцію гостя з Америки
Доктор Дж. Айзен

За тему лекції доктор Айзен обрав американські вибори та майбутнє Європи. Охочих послухати зібралося чимало – переважно студенти та викладачі факультету міжнародної політики, менеджменту і бізнесу.

Професор наголосив, що чекає від молоді серйозних і складних запитань, бо інакше в розмові немає сенсу.

Головним чином інформація, яку подавав студентам закордонний гість, стосувалася президентських виборів, що скоро відбудуться у Штатах, наміри кожного з кандидатів. Серед іншого принагідно повідомляв і різноманітні відомості про політичний, економічний та суспільний устрій Америки.

Пан Айзен розповів про кожного з претендентів на пост президента США. Зазначив, що вважає чинного главу держави Барака Обаму одним із найбільш розумних очільників, котрих мала Америка.

Вікторія Ковальчин

Ішлося і про те, що кандидатом у президенти є жінка. Доктор Айзен цікаво розмірковує: «Америка раніше не мала темношкірого президента. А тепер, очевидно, настав час допустити до цієї посади жінку. Мені це дуже подобається! За історію людства, чоловіки весь час робили великі помилки. Тож час дати жінці шанс їх виправити. Ми люди – і нам властиво помилятися».

Зауважив також, що Америка підтримує Україну у її протистоянні з Росією.

Студентка-другокурсниця факультету МПМБ Вікторія Ковальчин, прослухавши лекцію, ділиться з враженнями: «Американський уряд має значний вплив на весь світ. Цікаво було почути лекцію від такого авторитета саме на цю тему. Мені було все зрозуміло, незважаючи на мову викладання. Раніше я вже бувала на лекціях іноземних гостей. Це корисно, між іншим, не тільки для нашого розвитку як професіоналів, а й для повторення та удосконалення мови».

Студенти спілкувалися з професором у неформальній обстановці...

Доктор Айзен проявляв увагу до студентів та час від часу питав, чи є потреба щось перекласти і чи всім зрозуміло. До слова, дав нашим студентам ще й дружню пораду про 4 речі, які не заведено питати в американців – це вік, релігійні переконання, статки і податки.

Уже після лекції студенти не оминули нагоди поспілкуватися з паном професором у неформальній обстановці.

У коментарі Медіацентру УжНУ професор Джордж Айзен зізнався, що для нього завжди важливе спілкування зі студентами у такий спосіб – це допомагає відкрити їхній розум. «Якщо ви помітили, я не давав відповідей на запитання, а тільки підводив до певної думки. Хороший професор не дає весь час відповідей – він налаштовує молодих людей на те, щоб вони ставили більше запитань і шукали на них відповіді».

і зробили фото на згадку

До слова, підписаний Меморандум про взаєморозуміння між «Глобальною організацією освітнього консалтингу» (EV Global Education Consulting) та нашим університетом покликаний підтримувати співпрацю з акцентом на розвиток глобальних освітніх проектів.

_x_PS1 10 червня після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Ужгородським університетом та американською «Глобальною організацією освітнього консалтингу» її президент доктор Дж. Айзен у залі Вченої ради УжНУ прочитав лекцію нашим студентам. _x_PS2 /live/2016/06/15ayzen/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Зустрічі | 10.06.16 | Додав Г_Кришiнець | 929 | 0.0/0
Теги: студенти, лекція, доктор Дж. Айзен, меморандум, освітній консалтинг, Факультет МПМБ, EV Global Education Consulting

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики