Субота, 13.08.22, 23:54 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Туризмознавцям УжНУ читав лекцію мандрівник із Великобританії
Періс Еллінас

Британець розповідав про те, як подорожі вплинули на його життя, як мандрувати, не витрачаючи багато коштів, як іти до своєї мети й утілювати власні мрії. Ділився також корисною інформацією про організації та інтернет-ресурси, що пропонують спонсорську підтримку, мають нові ідеї й прагнуть їх реалізовувати.

Студенти із захопленням слухали розповіді про країни, в яких уже встиг побувати Періс. До прикладу, він тривалий час працював на фермі в Боснії в обмін на безкоштовне житло, проживав в Чехії, автостопом їздив по Хорватії, мандрував по США разом із друзями. Щоб ілюструвати свою розповідь, Періc показав відеоролик, знятий під час поїздки до США, який викликав справжній фурор серед студентів.

Періс Еллінас

Нині Періс мешкає в Ужгороді й зізнається, що в Україні йому дуже подобається. «Життя в Україні не дуже відрізняється від життя у Великобританії. Так, на середню зарплату у Британії можна дозволити собі випити пінту пива раз в тиждень, купити одяг й віддати левову частку заробітної плати за комунальні послуги.

Що справді відрізняється, то це те, що більшість природної території в Об’єднаному Королівстві є приватною власністю, тому часто не можна провести свій вільний час за містом просто прогулюючись. А в Україні, зокрема на Закарпатті, це може дозволити собі будь-хто й будь-де», – підсумував Періс.

Беата Вийгшев

Після лекції студенти ще довго із натхненням обговорювали почуте й ділилися враженнями.

«Мене завжди надихають та мотивують люди, які багато подорожують, не бояться покидати зону комфорту і мають у запасі велику кількість цікавих історій, тому я вже не впершу відвідую лекції мандрівників. Періс  це людина, яка просто заряджає своїм позитивом і відкритістю. Впродовж всієї лекції він розповідав захопливі та кумедні історії зі свого життя, ділився досвідом і намагався показати нам, що світ не обмежується місцем нашого проживання, а ще він вартий того, щоб його побачити.

Карина Тутаревич

Такі зустрічі є важливими не лише для туризмознавців, а й для всіх, хто любить і мріє подорожувати, адже вони допомагають нам боротися із власними страхами та упередженнями.

Тож це одна з тих лекцій, після якої з’являється бажання діяти, самовдосконалюватися, збирати рюкзак й вирушати на пошук пригод», – розказала студентка 4-го курсу Беата Вийгшев.

«Емоції просто переповнюють від спілкування з такими людьми, як Періс. Цікавим було все: від його розповідей до спілкування з ним. Вразила його любов до нашої країни, зворушувало вживання у розмові українських слів, які влучно виражали емоції Періса від побаченого. Для майбутніх туризмознавців зустріч з людиною, яка знайшла своє місце у світі подорожей, є чудовим прикладом мотивації, а ще й удосконалення рівня володіння іноземною мовою»,  поділилася студентка 4 курсу Карина Тутаревич.

Марина Штелиха

«Дуже рада була познайомитися з Перісом. Цей крутий британець настільки надихає, що відразу хочеться взяти рюкзак з найнеобхіднішим  і в дорогу. Він настільки емоційний і щирий, що ти розумієш майже все, що він говорить. Відчувається його любов до людей, до всього нового і незвичайного. Те, що зазвичай лякає людей, тобто переїзд у чужу країну, незнання мови, знайомства з новими людьми, його, навпаки, захоплює.

Він готовий зруйнувати всі шаблони і стереотипи, аби довести, що світу не потрібно боятись, навпаки, його треба любити, з ним треба дружити, приймати всі його дивовижні дари», – наголосила студентка 4 курсу Марина Штелиха.

Тож студенти, викладачі і сам мандрівник отримали багато позитивних вражень від зустрічі, а ще домовилися, що й надалі будуть зустрічатися.

_x_PS1 Минулого тижня на факультет туризму та міжнародних комунікацій завітав гість із Великобританії. Мандрівник з містечка Гретхем (Англія) Періс Еллінас провів для студентів-туризмознавців лекцію англійською на тему подорожей._x_PS2 /live/2016/03/99turisti/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією кафедри міжнародних комунікацій_x_PS11 факультету туризму та МК_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19



Обмін досвідом | 30.03.16 | Додав Г_Кришiнець | 818 | 0.0/0
Теги: гість, студенти, лекція, факультет туризму та МК, подорожі, Великобританія, туризм

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик