Субота, 22.01.22, 08:41 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Вітаємо!

Медійники Ужгородського університету відзначили професійне свято
Володимир Тарасюк

Вітали колег на урочистому засіданні прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, декан філологічного факультету, директор Медіацентру УжНУ Галина Шумицька, завідувач кафедри журналістики Юрій Бідзіля, голова прес-клубу Володимир Тарасюк. Також у гості до молодих журналістів завітали їхні більш досвідчені колеги – випускники відділення – власкори відомих українських ЗМІ.

Мирослава Лендьел

Розпочав засідання притчею Володимир Тарасюк, основним месиджем якої є те, що слово має велику силу і самим лише словом можна багато змінити в житті. А Воно, як відомо, і є головним знаряддям журналіста.

Пані Мирослава Лендьел поділилася, що й сама мріяла стати журналістом, при цьому зауважила: треба ставити перед собою високу професійну планку – тоді її можна буде досягти. «Журналістика нині – одна з найбільш важливих професій. Ви розумієте, що творите реальність. Завдання журналіста – дати об’єктивну інформацію, аналітику, не поступатися своєю громадянською позицією. Журналіст має бути патріотом своєї країни і ділитися цим патріотизмом зі своїми читачами, слухачами, глядачами…» Мирослава Олександрівна також нагородила грамотами всіх гравців збірної команди медійних підрозділів університету за ІІ місце в обласному турнірі з міні-футболу «Кубок журналіста Закарпаття».

Студенти-третьокурсники підготували презентацію
Ольга Капітан

Студенти-третьокурсники підготували презентацію про результати щоденної роботи медійних підрозділів університету, їхні досягнення за рік, будні й свята, веселе дозвілля.

Студентів, які провадять активну медійну діяльність, нагородили грамотами, а також подарунками від «Приватбанку», керівником регіонального прес-офісу якого є недавня випускниця відділення журналістики Ольга Капітан.

Рекламісти й піарники підготували смачний сюрприз-подяку своїм викладачам

Ну, а рекламісти й піарники, як представники наймолодшого підрозділу медіасфери УжНУ, підготували смачний сюрприз-подяку своїм викладачам.

Декан факультету Галина Шумицька також привітала колег зі святом, наголосивши: «Наші студенти-журналісти унікальні: вони з першого курсу не тільки вчаться, а й служать університету – активно працюють на його благо, інформуючи громадськість про успіхи, досягнення вишу. Дуже приємно, що сьогодні з нами й наші випускники. Думаю, час уже створювати асоціацію випускників відділення журналістики».

Ані Нікогосян

Завідувач кафедри журналістики Юрій Бідзіля побажав, аби про журналістів пам’ятали завжди – не тільки в день їх професійного свята. Тішиться Юрій Михайлович, що журналістська родина зростає не лише кількісно, а й професійно. Бажає: «Щоб новини ваші були свіжі, перо ваше було гостре, а розум – холодний! Крім того, кар’єрного зростання та хорошої, регулярної і достойної оплати трудів».

Випускники відділення – Ані Нікогосян (власкор ТРК «Україна»), Тетяна Шімон (власкор телеканалу «ЗІК»), Тетяна Лешко (власкор телеканалу «112»), Ольга Капітан (керівник регіонального прес-офісу «Приватбанку») – дали нинішнім студентам поради на майбутнє та напутні слова з огляду на свій досвід.

Насамкінець усіх чекав солодкий сюрприз від профкому студентів УжНУ.

Відтак студенти та викладачі відділення журналістики поклали вінок до горельєфа Михайлові Бабидоричу, встановленого два роки тому з ініціативи саме ужнівських медійників.

Поклали також вінок до горельєфа Михайлові Бабидоричу
_x_PS1 6 червня в Україні відзначають День журналіста. Не виняток — медійники Ужгородського університету._x_PS2 /live/2016/06/04den-zh/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна,_x_PS11 фото Лесі Поліхи та Віталія Завадяка_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Вітаємо! | 06.06.16 | Додав Г_Кришiнець | 775 | 5.0/1
Теги: свято, відділення журналістики, медійники, день журналіста

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики