Субота, 22.01.22, 07:49 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

Юристи УжНУ розпочали співпрацю з Трнавським університетом

Олександр Білаш взяв активну участь у Міжнародній науковій конференції «Фінансування церков та релігійних організацій: теорія та практика», яка була організована Інститутом правових питань релігійної свободи та відбулася у залі «Collegium Novum» юридичного факультету Трнавського університету.

Директор НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин УжНУ виголосив доповідь на тему «Фінансування діяльності церков та релігійних організацій в Україні», яка пізніше буде опублікована в збірнику конференції.

 

У міжнародному форумі також узяли участь відомі вчені-правники з Віденського університету, Братиславського університету Яна Коменського, Трнавського університету, Католицького університету в Ружомберку, Університету Палацкего в Оломоуці, Університету Павла Йозефа Шафарика в Кошицях та інших вишів.

У ході візиту відбулася зустріч та плідна розмова з ректором Трнавського університету, професором Мареком Шмідом, відомим правником у галузі державно-конфесійного права та професором Папського Східного інституту в Римі. Зі структурою та досягненнями юридичного факультету доцента Білаша ознайомила пані декан, доцент Андреа Ольшовська.

Були обговорені питання співпраці між юридичними факультетами, мобільності викладачів та можливість підписання угоди Erasmus+. Також відбулася плідна зустріч із завкафедри міжнародного права та європейського права доцентом Дагмар Лантайовою, яка висловила жваву зацікавленість у співпраці з відповідною кафедрою міжнародного права юридичного факультету УжНУ.

У своєму коментарі для нашого сайту доцент Олександр Білаш зауважив: «Міжнародна наукова конференція «Фінансуванні церков та релігійних організацій: теорія та практика» відбулася на високому науковому та організаційному рівні. Мабуть, інакше й не могло бути, адже організатор конференції, доктор Міхаела Моравчикова, яка очолює Інститут правових питань релігійної свободи юридичного факультету Трнавського університету є відомим ученим у цій галузі далеко за межами Словаччини та автором цілого ряду вагомих наукових досліджень з названої тематики. Сподіваємося на дальшу плідну співпрацю між нашими інститутами та факультетами».

_x_PS1 8–9 червня Трнавський університет з робочим візитом відвідав заступник декана юридичного факультету УжНУ, директор НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин доцент Олександр Білаш (Архімандрит Євфросин). Поїздка відбулася на запрошення директора Інституту правових питань релігійної свободи юридичного факультету Трнавського університету, відомого вченого та практика у сфері державно-конфесійного права доктора Міхаели Моравчикової за дорученням декана юрфаку УжНУ Ярослава Лазура._x_PS2 /live/2016/06/14trnava/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Вл. інф._x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Міжнародні контакти | 10.06.16 | Додав Г_Кришiнець | 880 | 0.0/0
Теги: міжнародна конференція, співпраця, Олександр Білаш, юрфак, НДІ державно-конфесійного права, Трнавський університет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик