Четвер, 27.01.22, 21:20 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Конкурси

В УжНУ визначили переможців конкурсу стартапів
Володимир Смоланка, Ігор Студеняк та Денис Ман

Першим слово взяв ректор Володимир Смоланка, котрий підкреслив, що в студентському середовищі панує розмаїття ідей, які дуже важко реалізувати, а також додав: «Ми сподіваємося, що всі задуми будуть утілені в життя. Керівництво університету матеріально підтримає три найоригінальніші проекти, аби вони розвивалися і приносили користь».

Один із членів журі, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман зауважив: «Приємно констатувати, що «трикутник знань» може бути реалізованим. Я особисто зацікавлений у співпраці з університетом. Влада також готова підтримати ваші роботи та разом із вами над ними працювати, якщо вони спрямовані на регіональний розвиток».

 

Після визначення регламенту виступу та оголошення критеріїв оцінювання, розпочалися презентації. Учасники пропонували цікаві й потрібні стартапи як для міста, так і для особистого користування.

Завершивши обговорення, журі постановило: третє місце розділити між проектом «StudSupport» та трьома стартапами, що дотичні спільною метою – допомоги місту («Екологічні аспекти підбору рослин та догляду за зеленими насадженнями організованими на території міста Ужгорода», «Solar power energy system», «Green eco town»). Згодом останні мають об’єднати в одне велике напрацювання. Ним, між іншим, зацікавилися представники міської влади.

Одне друге місце віддали розробникам платформи «Оцінювання стартап-проектів для визначення ризику їх упровадження», оскільки всі визнали, що варто мати власну стартап-систему оцінювання; інше ж дісталося проекту «Вплив низькоінтенсивного лазерного випромінювання на мікроорганізми».  

Переможці конкурсу

Кожне третє і друге місця отримало фінансову підтримку в 4125 грн.

Проекти від групи з фізичного факультету «Bitrade»: «IoT» та «Stop fire» здобули першість у конкурсі стартапів і на підтримку своєї діяльності одержали 8250 грн.

До вересня всі призери повинні зробити реальні кошториси проектів, і вже відповідно до них проводитиметься фінансування і дальший розвиток.

Анастасія Лукач

Анастасія Лукач, цьогорічна випускниця Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату, яка представила проект «Stop fire» (розробка пристрою для гасіння пожежі в приміщенні) розповіла: «Все почалося з МАН, а ідея стартапу, правду сказати, народилася з повітря. Розпочала пошуки аналогів в Інтернеті, відтак з'явилася можливість попрацювати на базі фізфаку. Перемога неочікувана, адже для мене це була чергова наукова робота, яка вилилася в невеликий стартап. Вірю: з цього щось вийде! Вважаю, все залежатиме від наших зусиль, і сподіваюся, що з часом можемо виправдати покладені на нас надії».

Також Анастасія Лукач зізналася, що хоче стати студенткою фізичного факультету Ужгородського університету.

Тетяна Бутурлакіна

На завершення директор Центру кар’єри УжНУ Тетяна Бутурлакіна закликала всіх не забувати свої ідеї й неодмінно рухатися далі. «А ми будемо продовжувати конкурс стартапів і наступного навчального року. Це стане новим етапом, у якому працюватимуть уже номіновані переможці, і робота в ньому стане серйознішою та більш відповідальною. Ми дуже задоволені, що все так добре пройшло, незважаючи на скепсис, недовіру та небажання долучатися до проекту».

Тож перший конкурс стартапів у нашому університеті відбувся. Студенти виявилися новаторами, котрі переповнені ідеями, прагнуть змін і вдосконалення.

Вітаємо призерів і продовжуємо вірити, що науково-технічні розробки змінять наше життя й відкриють молоді нові можливості і перспективи!

_x_PS1 Відбувся завершальний етап конкурсу інноваційних ідей, де кожен із тринадцяти найкращих представив свій проект перед компетентним журі, керівником якого виступив проектор УжНУ з наукової роботи Ігор Студеняк. Обирали найоригінальніші проекти, крім представників університету та ОДА, і провідні підприємці Закарпаття, котрі пов’язані з інвестиційною діяльністю._x_PS2 /live/2016/06/02startap2/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Віра Лабич_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Конкурси | 04.06.16 | Додав Г_Кришiнець | 1217 | 5.0/1
Теги: переможці, Конкурс, проекти, Тетяна Бутурлакіна, стартап

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики