Середа, 13.11.19, 18:10 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Студенти економічного факультету пройшли стажування для майбутніх держслужбовців

Із 10 до 20 травня студенти старших курсів УжНУ брали участь у навчанні-стажуванні «Залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування». Відповідну програму організував Закарпатський обласний центр підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Одним із завдань стажування є формування кадрового резерву для органів державної влади та місцевого самоврядування з-поміж студентів, які пройшли стажування, а також сприяння підвищенню професійних знань та кваліфікації молоді. У рамках програми для студентів передбачили лекції-діалоги, тематичні зустрічі, засідання круглого столу, а також тренінг про участь територіальної громади у місцевому самоврядуванні.

Навчання-стажування для держслужбовців пройшли студенти 5 курсу економічного факультету УжНУ: Віктор Свадеба, Наталія Лийзьо, Анна Король, Світлана Стегура (спец. «Фінанси і кредит»), Сільвія Долгош (спец. «Банківська справа») та Лілія Мізун (спец. «Облік і аудит»). Вони змогли не лише удосконалити ґрунтовні теоретичні знання щодо діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, а й побачили процес реалізації стратегій економічного розвитку, впровадження різноманітних проектів на практиці. 

 

Програма стажування складалася з двох частин: аудиторні заняття і стажування у структурних підрозділах облдержадміністрації.

«Залежно від того, в якому саме підрозділі ми стажувалися, завдання змінювалися від звичайної організаційно-технічної допомоги до справжньої участі в робочому процесі. Крім того, ми відвідували зустрічі, навчальні семінари та тренінги, а підсумком навчання стала презентація творчої роботи за тематичними напрямками та видача свідоцтв про проходження навчання-стажування, що надасть переваги при майбутньому працевлаштуванні. Стажування мені дуже сподобалося  воно, безсумнівно, важливе для подальшого опанування фаху», – розповіла Наталія Лийзьо.

Такі ініціативні проекти з боку Закарпатської ОДА та обласного центру підвищення кваліфікації дозволяють молоді  ближче ознайомитися з роботою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, сприяють підвищенню мотивації до набуття професійних знань та налагодженню активного діалогу між творчими та ініціативними студентами УжНУ, які в майбутньому братимуть участь у розбудові незалежної України.

Вл. інф.
Теорія і практика | 31.05.16 | Додав Шумицька | 748 | 5.0/1
Теги: стажування, Економічний факультет, держслужбовці

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик