Понеділок, 18.11.19, 05:05 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

В УжНУ за круглим столом говорили про оптимізацію функціонування «Трикутника знань» на Закарпатті
Степан Сембер

24 травня у залі Вченої ради ректорату УжНУ за круглим столом обговорили питання оптимізації функціонування «Трикутника знань» у регіоні. Ініціатором заходу виступив Закарпатський регіональний центр соціально-економічних та гуманітарних досліджень НАН України. Модерував подію його директор, доцент кафедри фінансів і банківської справи УжНУ Степан Сембер.

Заступник директора Закарпатського регіонального центру соціально-економічних та гуманітарних досліджень НАН України Світлана Слава, яка виступила з доповіддю, зауважила, що основні проблеми в економіці нині пов’язані саме із нестачею інноваційної складової.

Пані Світлана також додала: «Мета круглого столу – знайти підтримку зацікавлених сторін  щодо подання проекту оптимізації трикутника знань в регіоні. Проект допоможе як науково-освітнім установам (університетам, закладам академії наук), так і нашим економічним суб’єктам (підприємствам, бізнесовим установам) у підвищенні своєї життєздатності. Ідеться про ефективність, покращення якості, а можливо, навіть про якісь нові види продукції.  Важливо налагодити хорошу співпрацю» (більше у відео).

В обговоренні брали участь запрошені представники структурних підрозділів УжНУ, НАН України, а також Закарпатської  ОДА (з департаментів економічного розвитку і торгівлі, освіти і науки, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури).

Ігор Король

Проректор з науково-педагогічної роботи Ужгородського університету Ігор Король  зауважив: «Запропонована тема «Трикутника знань», кутами якого є вища освіта, наукові дослідження та інновації, – порушує важливу проблему, особливо для університету та регіону, оскільки УжНУ уособлює аж два кути цього трикутника – освіту і наукові дослідження. Ми дуже зацікавлені в тому, аби ці наукові дослідження мали практичне застосування, щоб підтримували економічний розвиток регіону. Важливо, що на сьогоднішньому засіданні були й владні особи, які якраз і є тим зв’язком між замовниками (підприємцями – великими та дрібними) і науковими установами. Потенціал наших учених, та й студентів, величезний, тож ми з великим задоволенням будемо долучатися до розробки проектів підтримки наукової та дослідницької діяльності задля розвитку економіки нашої країни».

Після активних дискусій і висловлення цікавих думок гості подякували організаторам за актуальний круглий стіл та ознайомлення з надзвичайно актуальною темою, яка, на жаль, досі є маловідомою.

На завершення модератор заходу Степан Сембер зробив висновок: інноваційні напрацювання потрібні для успішного розвитку регіону, тому зацікавленими, щоб на теренах Закарпаття їх удалося реалізувати, мають бути всі.

Віра Лабич,

фото, відео Роберта Паппа
Теорія і практика | 26.05.16 | Додав VIP | 428 | 0.0/0
Теги: Трикутник знань, круглий стіл, оптимізація

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик