Середа, 18.09.19, 10:09 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Філфак подорожує у часі

Яким буде філфак, його студенти та викладачі через 70 років, тобто 2086-го? Про це розмірковували філфаківці на Дні факультету 26 травня. Дивували правдивими жартами, вишуканими танцями та космічними ідеями.

За словами ведучого з майбутнього Олександра Курти, таку подорож у часі вибрали не випадково: спробували уявити, яким буде сімдесятирічний нині філфак ще через 70 років. Вітання від декана філологічного факультету теж було незвичним – міжгалактичне відеовключення з майбутнього, у якому Галина Шумицька запевнила, що до 2086 року надзвичайної важливості набуде мова як визначник усього, а також побажала студентам вчитися мистецтва малих кроків.

 

Кожне відділення факультету фантазувало про майбутнє по-своєму. Так, україністів розподіляла на майбутніх мовознавців та літературознавців чарівна шапочка з Хоґвардса.

Словакісти й богемісти змоделювали сцену приїзду словацьких студентів до УжНУ на практику, адже виш стане таким європейським, що й іноземці тут будуть масово навчатися – не лиш практику проходити.

 

Русисти міркували, якими будуть їх студенти в майбутньому. А наприкінці виступу привітали свого улюбленого викладача Івана Михайловича Сенька з Днем народження.

Журналісти, як творці інформаційно-комунікаційного простору, пробували уявити, якими будуть їх пари в майбутньому, обігрували селфі-побачення молоді, фантазували, якою може бути ситуація, коли в групі один студент, а на факультеті єдиний викладач – лектор, декан, та ще й мама в одній особі.

 

Проте й у 2086 році з моди не вийшли конкурси: ведучий спільно з жартівником та фокусником Владиславом Чижичем провели співочий конкурс – дівчата мали народними та сучасними піснями позалицятися до викладача.

Вони так захопилися, що навіть виконали на біс авторську пісню. А за правильні відповіді під час вікторини розіграли міні-путівки на Студреспубліку-2016.  

 

Зрештою, склалося враження, що за 70 років мало що зміниться. Чи йшлося, може, про теперішнє, проте злегка завуальоване? Рекламники та піарники приховано й відкрито рекламували свої професійні можливості й хобі викладачів тощо.

До речі, своє хобі гарно продемонструвала ще вранці студентка-україністка Тетяна Лемак, яка разом з однокурсницями прикрасила власноруч виготовленими квітами поверх рідного факультету.

 

Запрошені гості – студія танцю «Жасмин» з фітнес-залу «Bubble Fit» та студентський театр історичного танцю «Тартан» – в реальному часі дивували східними та середньовічними танцями, а дівчати з команди КВК «В комі» викликали сміх крізь сльози часом аж гострими жартами про університетську дійсність.

Наприкінці вечора організатори подарували студентам справді гарячий сюрприз – вогняне шоу від театру вогню «Night Light».

Іванка Когутич,

фото Ореста Мельника
Традиції | 27.05.16 | Додав Г_Кришiнець | 758 | 0.0/0
Теги: День філолога, філфак, Конкурс, студенти

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики