Понеділок, 08.08.22, 07:51 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Туризмознавці опановували теорію на практиці у «Деренівській купелі»
 

«Деренівська купіль» – це легендарний відроджений курорт XVII століття. Історики кажуть, що раніше тут існував популярний у всій Європі комплекс, який випередив такі курорти, як Баден-Баден і Карлові Вари.

У ході екскурсії студенти спільно зі своїми керівниками дізналися історію створення курорту: виявляється, цю місцину полюбляли угорські та австрійські вельможі. На території купелі є мінеральні джерела, які, як вважають, мають не тільки лікувальні, а й омолоджувальні властивості.

Нині курорт відновлюють, тож студентам випала нагода побачити відкритий басейн з термальними водами, СПА-центр, завод із розливу кремнієвої мінеральної води, апартамент-готель, ресторан тощо. Особливо вразили екскурсантів мальовничі види купелі: стометрова алея сакур, трояндовий тунель, магнолії, тюльпанове дерево.

Іван Калитич

Іван Калитич побував тут вперше, тож радо поділився враженнями: «Насамперед приємно здивував розмах комплексу — територія на 12 гектарах справді вражає! Одразу помітно, що кожен клаптик землі використовувався доцільно і раціонально, все витримано в єдиному стилі, належну увагу приділено найдрібнішим деталям.

Як майбутній фахівець у галузі туризму, почерпнув для себе основне: Закарпаття – край з потужним рекреаційно-відпочинковим потенціалом. У нас є ідеальні передумови для позиціонування туризму як пріоритетного напряму господарства.

«Деренівська купіль» – яскравий приклад того, як правильна інвестиція робить плацдарм для створення робочих місць, упорядкування території, зрештою, постійного джерела прибутку. Оскільки цей санаторний комплекс тільки починає вводитися в експлуатацію, хотілося б застосувати всі свої знання та навички і долучитися до його управлінського колективу.

Номерний фонд і внутрішню інфраструктуру оцінити, на жаль, не вдалось. Найбільше запам’ятався ландшафтний дизайн всієї території комплексу. Це результат величезної роботи і неповторної майстерності. Чого варті тільки рослини, висаджені там з різних куточків світу, і качки, зовнішній вигляд яких настільки незвичний, що важко повірити, що вони справді живі...».

 

Марина Халявка також побувала тут вперше: «Враження від курорту тільки позитивні! Розміщений він у надзвичайно красивому куточку Закарпаття: гори, річка, мінеральні води і свіже повітря – все це сприяє доброму відпочинку і хорошому настрою. Найбільше запам'ятався ландшафт: багато дерев, привезених з різних куточків світу, великий розарій. Також дуже сподобався СПА-комплекс «Срібні терми». Розповіла про курорт друзям, які живуть у Словаччині. Чекаємо літа, щоб відвідати його знову!».

Оскільки курорт тільки набирає обертів, потрібні кваліфіковані фахівці. Сподіваємося, що наші туризмознавці зможуть і тут застосовувати свої знання та уміння.

_x_PS1 З десяток магістрантів факультету туризму та міжнародних комунікацій у рамках вивчення навчальних дисциплін «Курортна справа» та «Туризмологія» провели навчально-пізнавальну екскурсію в «Деренівську купіль», що знаходиться у Нижньому Солотвині на Ужгородщині._x_PS2 /live/2016/03/24ivan/evfn.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна _x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Теорія і практика | 07.03.16 | Додав Lucky | 968 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик