Вівторок, 25.02.20, 15:07 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

Варіація на тему «Хто зверху»: дівчата хлопців іздолали…
Учасники інформаційно-розважального шоу «Горі-Долу»

9 березня у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Федора Потушняка відбулося інформаційно-розважальне шоу «Горі-Долу». Команди дівчат і хлопців змагалися між собою на краще знання психології іншої статі, на спритність, інтуїтивні відчуття тощо, а ще дізнавалися, як варто захищатися від хвороб та небажаної вагітності. Це вже третя така акція для молоді в бібліотеці, яку організовують завдяки проекту «Майбутнє варто планувати».

Афіша

Варіація на відоме гумористичне шоу «Хто зверху» показала, що дівчата в Ужгороді спритніші. Команди складалися переважно зі студентів чи випускників УжНУ, теперішніх журналістів, учителів, стоматологів, нового поліцейського тощо. Очолили їх чарівна Євгенія Напуда та дотепний Едуард Коваленко.

Команди змагалися у п’яти конкурсах з назвами на закарпатський копи́л. «Повіч правду» – конкурс, під час якого вгадували відсотки з результатів соціологічного опитування й демонстрували знання про протилежну стать. Переміг тверезий розум хлопців. «Чотири в шор» – змагальники мали розташувати суперників від 1 до 4, але жодна команда не вгадала точно, хто в якому віці почав користуватися контрацептивами чи хто коли вперше поцілувався на побаченні.

Дівчата

Найдинамічнішим був конкурс «Валовшні букви», коли учасники вгадували слово й на швидкість складали його з букв на собі.  І хлопці, й дівчата «Спознали пісню», яку їм показав один із учасників команд, прослухавши запис у навушниках. Проте хлопці так і не зуміли випитати у своєї команди, ким був зашифрований на картинці у конкурсі «Зазвідай, ко я?».

Тож останню перемогу принесла жіночій команді Олександра Артюхіна, випускниця відділення журналістики УжНУ. Дівчина стверджує, що це була чи не найбільша авантюра в її житті, яка принесла яскраві емоції. «А дівчата в Ужгороді – май круті. Ну хто би сумнівався?!», – резюмує учасниця. Команда дівчат виграла сертифікат на вечерю в одному із закладів міста, куди запросила й хлопців – вже не суперників.

Хлопці

Публіка захоплено та зацікавлено спостерігала за неймовірним дійством. Крім власне розважального шоу, відвідувачі заходу почули фахову лекцію від сімейного лікаря Андрія Жеки про засоби контрацепції тощо. Всі охочі мали змогу поставити питання фахівцю. Своїми віршами порадував публіку учасник чоловічої команди, молодий поет Мирослав Гончарук-Хомин. А на завершення – виступ гурту «Числа».

Організатори стверджують, що на «Рок-вечорницях», «Закарпатських позералках» та «Горі-долу» не зупиняться і будуть тішити себе та відвідувачів сучасної бібліотеки новими акціями.

Іванка Когутич

Фото зі сторінки бібліотеки у ФБ та Наталії Бондар
Дозвілля | 10.03.16 | Додав Шумицька | 841 | 0.0/0
Теги: Закарпатська обласна універсальна н, інформаційно-розважальне шоу, «Горі-долу»

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]