Понеділок, 08.08.22, 06:34 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Абітурієнт

На факультеті суспільних наук провели День відкритих дверей

Зокрема, розповіддю, як воно бути студентом-соціологом, поділився третьокурсник Віктор Ільницький: «Прикладні соціологи займаються маркетинговими дослідженнями в торгових фірмах, досліджують думку електорату у передвиборчих кампаніях, прораховують ефективність рекламних кампаній, складають рейтинги для ЗМІ. Власне соціологами працюють одиниці – це вчені, які за допомогою досліджень населення і математичної обробки даних з’ясовують, що реально відбувається в суспільстві, розкривають причини негативних явищ і дають рекомендації з поліпшення ситуації.

Заведено вважати, що будні соціолога – нескінченне сидіння за комп’ютером. Але це неправильно. У професії соціолога дуже важливі посидючість і терпіння, але не менш важливо вміти аналізувати і брати на себе відповідальність за ухвалені рішення.

Василь Левкулич

Зазвичай уже на перших курсах студенти-соціологи починають працювати інтерв’юерами. Це дуже хороший початок кар’єри і допомагає виховати в собі такі якості, як терпіння, скрупульозність, уміння спілкуватися з людьми. Дальше зростання залежить від вибраної сфери діяльності».

Про нещодавно відкриту спеціальність «Філософія» розповів завідувач кафедри Василь Левкулич, який наголосив на універсальності випускників-філософів і їхню цінність у суспільстві будь-якої держави: «Вас у школі навчають такого предмета, як «Людина і світ», там розповідають про основи філософії. То що ж значить філософія? Це наука, котра допомагає вам краще зрозуміти світ, людей і себе. Філософи цінні тим, що вони у складні моменти можуть запропонувати нестандартні виходи із ситуацій, саме тому їх радо приймають у великі компанії на роботу».

Під час перегляду

Політологи підійшли до представлення своєї спеціальності досить креативно: окрім офіційних розповідей про відділення, ще й фільм показали, як студенти відпочивають – зокрема 3-й курс спеціальності «Політологія». Автор стрічки Степан Марголич приїхав з Галичини, але чудово влився в закарпатський колектив, продемонструвавши перед учнями справжню політичну промову. Степан не тільки наголосив на перевагах свого фаху, а й зачепив недоліки конкурента (іншого факультету), що є одним із прийомів у написанні політичної промови.

Майбутнім абітурієнтам розповідали не тільки про цікаве та оригінальне викладання занять, а й про студентське дозвілля, частиною якого вони можуть стати. «У нас діє студентська рада та студпрофком. З вересня до травня ми влаштовуємо різноманітні заходи: День першокурсника та Міс факультету, Студентський смак, День факультету, змагання з різних видів спорту тощо», — поділилася аспірантка факультету Крістіна Червеняк.

 

Психологи ж провели з учнями невеличкий психологічний тренінг, щоб якомога краще пояснити, якими будуть заняття у майбутніх спудеїв. Викладачі кафедри Наталія Воловар та Андріана Червеняк наголосили на оригінальному підході до кожної лекції та практичного заняття, оскільки психологи повинні підходити до будь-якої справи творчо, нестандартно, оригінально. Зі старшокласниками провели своєрідний урок арт-терапії «Мій образ» на розширення уявлення про себе через техніку візуалізації.

Отож учням залишається тільки ретельно визначитися серед великої кількості запропонованих професій, аби потім не жалкувати про свій вибір!

_x_PS1 До 10-річного ювілею на факультеті суспільних наук провели День відкритих дверей для учнів 10–11-х класів ужгородських шкіл. Старшокласникам розповідали про переваги кожної спеціальності цього підрозділу університету._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 /live/2016/03/09fsn/vykladachi.jpg_x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 56%_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Галина Риган_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Абітурієнт | 03.03.16 | Додав VIP | 887 | 0.0/0
Теги: День відкритих дверей, ФСН, Факультет суспільних наук

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики