Четвер, 14.11.19, 01:55 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зблизька

У спільноті випускників-політологів поповнення
Державна екзаменаційна комісія

24 січня на кафедрі політології і державного управління факультету суспільних наук УжНУ відбувся публічний захист дипломних робіт випускників Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, які пройшли перепідготовку за спеціальністю «політологія».

Мирослав Горват
Символічно, що кваліфікацію «Політолог. Викладач суспільних наук» здобували педагог Сніжанна Брензович-Кічера і громадський лідер, журналіст Мирослав Горват – представники професій, які в цей критичний для країни час виконують важливі суспільні функції виховання молоді та активізації громади.

Уперше в історії Закарпаття освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста з політології здобув представник ромської громади. Мирослав Горват – відомий громадський діяч, журналіст, правозахисник – представив на публічний захист дипломну роботу «Ромське питання у місцевій політиці (на прикладі Закарпатської області)» (науковий керівник – викладач Надія Кічера, консультант – професор Мирослава Лендьел, рецензент – доцент Михайло Зан).

У дипломній роботі були представлені теоретичні засади регіональної та місцевої політики щодо національних меншин в європейських країнах; охарактеризовані найголовніші засади етнонаціональної політики української держави щодо національних меншин, зокрема ромської; розкрито особливості регіональної політики державних органів влади та органів місцевого самоврядування в Закарпатській області щодо ромської національної меншини; проаналізована діяльність ромських національно-культурних товариств у Закарпатській області.

Сніжанна Брензович-Кічера, Мирослав Горват
Державна екзаменаційна комісія у складі директора Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді Світлани Мітряєвої, в.о. завідувача кафедри політології і державного управління Мирослави Лендьел, заступника директора Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Михайла Гечка, доцентів кафедри політології і держаного управління Михайла Зана та Ігоря Вегеша оцінила дипломну роботу Мирослава Горвата на «відмінно», як і дипломну роботу Сніжанни Брензович-Кічери, присвячену інституту парламентаризму у Великій Британії.

Здобуття фаху політолога представниками різних соціальних груп і національних меншин Закарпаття підтверджує не лише високий професійний рівень викладачів кафедри політології та державного управління, а й притаманний цьому колективу демократизм, дотримання принципу солідаризму у взаєминах зі своїми студентами і випускниками.

Петро Габрин, Мирослава Лендьел
Зблизька | 27.01.14 | Додав Lucky | 1060 | 0.0/0
Теги: Інститут післядипломної освіти, кафедра політології, захист дипломних робіт, ФСН

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики