Субота, 13.08.22, 23:52 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студентська практика

Студентами-математиками задоволені навіть батьки школярів

Педпрактика тривала 2 тижні, протягом яких студенти мали змогу відчути себе справжніми вчителями алгебри та геометрії. Саме завдяки практиці багато хто остаточно робить свій життєвий вибір: присвятити життя школі чи шукати себе в іншій роботі, пов’язаній з цифрами.

З постом від мами учня включно

За період проходження практики студенти мали  змогу апробувати здобуті теоретичні знання, знайти спільну мову з дітьми, намагаючись підходити до поставленого завдання не тільки відповідально, а й креативно: розробляли цікаві задачі, нестандартні завдання, всіляко заохочували учнів до навчання.

Олена Варцаба та Тетяна Талабішка проходили свою педпрактику в Ужгородській спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням окремих предметів, де навчали учнів 9-х класів. Дівчата радо діляться враженнями:

«Я проводила уроки алгебри у фізико-математичних класах, – каже Олена. – За період практики була приємно вражена навчально-виховним процесом у школі: тут працюють досвідчені спеціалісти вищої категорії. Головне для них — навчити і виховати розумних, творчих учнів, майбутніх професіоналів. Одразу видно, коли робота приносить задоволення. А для вчителя це важливо. Я намагалася набиратися досвіду, який мені знадобиться.

Кажуть, що математики трошки ліниві люди – завжди шукають більш раціональні способи вирішення завдань. У 9-В класі я в цьому переконалася: діти кмітливі, вміють логічно мислити, спочатку оцінять завдання, придумають нестандартний підхід, а потім уже записують правильні відповіді. Бувало, на уроці розв’язували більше прикладів, ніж планувала. Учні зацікавлені – і це дуже приємно. Загалом задоволена практикою. Ще раз переконалася в тому, що зробила правильний вибір у своєму житті – буду вчителем математики».

На уроці

Її подруга та однокурсниця Тетяна продовжує: «Враження від практики різні. Із самого початку мені було трохи страшнувато: я не знала школи, вчителів, дітей. Але вчителька розвіяла всі наші хвилювання. Якщо чесно, то ми з Оленкою навіть не очікували, що до нас буде настільки хороше ставлення протягом усієї практики. Нам дозволили самим обрати собі класи, теми, а також методи, за допомогою яких ми проводили уроки.

Ми відвідували уроки у 8-х та 10-х класах. Діти справили на нас дуже хороше враження! Спільну мову з учнями було знайти легко, бо вони виховані, дисципліновані і розумні. У них не було панібратського ставлення до нас. Діти добре відповідали на наші питання, ішли до дошки, заробляли оцінки. Завершальні уроки ми провели за допомогою мультимедійних дощок. Протягом практики проводили самостійні, контрольні роботи, а також перевіряли учнівські зошити».

Цього року тенденцією серед студентів стало робити зі своїми учнями селфі. Так, наприклад, четвертокурсник Іван Ковач не втримався від селфі зі своїми п’ятикласниками – натомість має відгук у соцмережі від задоволеної матусі однієї зі школярок. Жінка написала, що її донька захоплено розповідала про вчителя-практиканта, який прийшов до їхньої школи. Каже, що хотілося б побільше таких позитивних учителів.

_x_PS1 Нещодавно студенти IV курсу спеціальності «Математика» завершили педагогічну практику в загальноосвітніх школах Ужгорода._x_PS2 /live/2016/03/19metemat/verkh.jpg_x_PS3 Селфі з улюбленими учнями ☺_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Студентська практика | 05.03.16 | Додав Шумицька | 914 | 5.0/1
Теги: Студенти-математики, педпрактика

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики