Понеділок, 08.08.22, 07:06 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Акції

Студенти УжНУ долучилися до проекту «Грою проти СНІДу»
Під час акції

Акцію провели студенти-медики. Організаторами виступили комітет SCORA («Репродуктивне здоров’я та ВІЛ/СНІД» ) при UMSA та Закарпатський центр з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Прикро, але Україна продовжує лідирувати в Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе близько 290 тисяч осіб. І тільки кожен другий знає про свій діагноз. Зважаючи на критичне становище в нашій країні, високий рівень захворюваності на ВІЛ/СНІД та швидкі темпи його поширення, студенти-медики розпочали проект «Грою проти СНІДу».

Аліна Бігарь

До участі долучилося багато молоді, серед яких представники медичного, математичного, філологічного факультетів, факультету суспільних наук та факультету здоров’я людини.

Координатор акції Аліна Бігарь зазначає: «Студенти успішно пройшли гру. Це був весело проведений час, ми отримали масу позитивних емоцій, схвальних відгуків, ну й, звичайно, познайомилися з новими класними людьми.

Уважаю, що проект, який ми розпочали, нині є дуже актуальним. Він передбачає не тільки інформування про профілактику захворювання, способи його передачі та, власне, інформацію про життя з ВІЛ, а й торкається проблем небажаної вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом.

Попри те, що сучасні засоби масової інформації висвітлюють цю тему, люди у нас недостатньо інформовані, тож хочеться таким проектом охопити якомога більше молоді, адже ми, майбутні лікарі, бажаємо бачити в Україні здорову та обізнану націю».

Марія Кльоб

Студенти поділилися на 3 команди, кожна з яких виконувала своєрідні квести. Учасники відповідали на їх запитання, грали у тематичні ігри.

Студентка філологічного факультету Мирослава Жабей ділиться враженнями від гри: «Для сучасного суспільства ця проблема є дуже актуальною. Захворювання поширюється не тільки статевим шляхом — великий ризик захворіти й у побутових ситуаціях.

Організатори моделювали ситуації, які допомагали краще зрозуміти тих, хто хворіє на ВІЛ. Найбільше сподобалася гра на кшталт «Крокодила»: один з учасників показував слово за темою заходу, інші мали відгадати його. За кожне правильно вгадане поняття ведучі давали частинку пазлу.

Мирослава Жабей

Також організатори потурбувалися про солодке частування для учасників. Акція була пізнавальною, тож кожен виніс для себе щось нове, раніше не відоме. Вважаю, такі заходи потрібно проводити частіше і для ширшого кола людей, адже, як говорить приказка: «Обізнаний — отже, озброєний». Для себе я зрозуміла, що кожен з нас завжди стоїть перед вибором, а від нього залежить наше здоров'я, часто й життя».

За результатами п'яти конкурсів, найкращими стали студенти медичного факультету. Одна з них, другокурсниця Марія Кльоб, розповідає: «Я задоволена заходом, маю хороший настрій. Організатори створили позитивну атмосферу, акція пройшла з користю для нас. Навіть зважаючи на те, що я студентка медичного факультету, все одно почула багато нового й цікавого для себе. Також було приємно поспілкуватися з іншими учасниками, веселими та цікавими. Вважаю, що студенти інших факультетів обов'язково мають взяти участь у цій грі».

_x_PS1 26 березня на медичному факультеті пройшла перша «Гра проти СНІДу» під егідою Ukrainian Medical Student's Association._x_PS2 /live/2016/03/94akciya/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Акції | 28.03.16 | Додав Г_Кришiнець | 783 | 0.0/0
Теги: студенти, «Гра проти СНІДу», акція, медфак

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики